Korba nebo vajíčko?

11
6.4.16 15:17

korba nebo vajíčko?

Ahoj, potřebovala bych poradit. Jelikož nemám nikoho z rodiny ani kamarádku, která by byla těhotná. zajímalo mě jestli se může mimčo vozit i ve vajíčku…občas jsem viděla maminy, ze v tom vozej, ale na netu zas píšou že spíš v korbičce…tak jak to je? Je věková hranice? tak si připadám občas jako blbec, když takovýto věci nevím. jsem teprv v 5 měsíci a některý otázky jsou mi záhadou. :( Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22511
6.4.16 15:21

@Amy123 muzes vozit i sedačce, ale sedačka není moc vhodná kvůli zádům mimina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64733
6.4.16 15:21

@Amy123 myslíš jako na kočáru? vozit můžeš, ale pro mrně je rozhodně pohodlnější hluboká korba. Vajco je tak na krátký převoz ala z auta k dr, na nákup a pod..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26467
6.4.16 15:23

@Amy123 Určitě je pro dítě lepší korba. Vajíčko je fajn, když potřebuješ převézt dítě od auta k doktorce, rychlý nákup apod. a nechceš vejce tahat v ruce. Ale jako na procházku to není. Představ si sebe, být jak dlouho v jedné poloze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35770
6.4.16 15:44

Není to vhodné. Autosedačka splňuje limity, k čemu je primárně určena - k přepravě dětí a bezpečnosti v autě. Vývojové hledisko se tolik neřeší, protože se nepředpokládá, že v tom dítě bude půl dne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47698
6.4.16 15:46

Pokud se vam do auta nevejde korba a chcete nekam na vylet atd. tak urcite v sedacce vozit muzes, ale pokud je moznost vozit v korbe tak v korbe..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2462
6.4.16 16:52

@Amy123 na bezne vozeni a prochazky urcite kobicka. vajíčko je na rychle pochůzky jako doktor ci nakup, není to dobře mimcu na zadicka. no, a pak tak v pul roce (nebo dele)sportak… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
6.4.16 17:10

Ve vajíčku vozím jen když jedu na nákup nebo třeba do nějakého obchodního centra + na nějaké rychlé přejezdy, ale na nějakou dlouhou procházku bych ho nebrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5812
6.4.16 17:24

Používali jsme vajíčko, když předtím jela autem, nebo jsme někde byli autem a nebrali jsme korbu… jinak je lepší korba pro děcko, v létě tam má víc prostoru a v zimě se tam vejde fusak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat