Ztráta hmotnosti 9 měsíců

292
5.4.16 12:23

Ztráta hmotnosti 9m

Dobrý den maminky,
máme takový problém. Mála 9m měla na 8m váhu 8100g a dnes, když jsem ji zvážila má oblečená 7600g (a to už třetí den nekakala), takže ztratila víc jak půl kila určitě. Hladově nevypadá, pořád mám pocit, že mám málo mléka, ale hlady nebrečí, jen brečí, když už vše sní a víc není. Ale porce jí veliký, řekla bych že oběd má tak 250g. Jinak kojím 2× ráno, pak má ovoce, pak oběd, jogurt cca 230g, a nakonec 2× kojím na noc. Nemocná byla, ale už je to aspoň měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58808
5.4.16 12:28

@Ester588 nevážilas na jiné váze? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
5.4.16 12:28

Ano vážila, ale rozdíl by podle mě neměl být takhle veliký @martina.se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8664
5.4.16 12:30

Málo mléka nemá nikdo, navíc má spoustu příkrmů, takže bych se nebála, že by to bylo mlékem, spíše bych to viděla na odchylku ve váze. Možná bych přidala na noc kaši, ale jinak si myslím, že je vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58808
5.4.16 12:30

@Ester588 bude.. u našich váha váží až o 2 kg více.. pokud je mrně jinak spokojené, zvaž ho na té samé váze, nebo např za 14 dní na této.. každá váha váží jinak. Náš má u dr klidě o kg míń..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lutonka
5.4.16 12:33

To bude jiste vahou, kort pokud jsiji vazila samotnou. Naopak pokud jsi vazila sebe s ni a pak bez ni a odecitala, nemohla jsi udelat chybu ve vypoctu?

• Nahlásit
  • Citovat
292
5.4.16 12:51

Teď mě napadá, že jsem ji vážila před cca měsícem i doma na váze, a i tak je rozdíl cca půl kila… takže jsem ji vážila dvakrát na stejné váze. Vážila jsem ji vždy poprvé se mnou a podruhé já sama… ve výpočtech jsem se nespletla, do 10 umím celkem obstojně :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lutonka
5.4.16 12:55

@Ester588 Proc do deseti? Pro me je treba 64,5-57 celkem matika :lol: :lol: A prijde ti pohubla? Co takhle si skocit pro klid duse na prevazeni k pediatricce?

• Nahlásit
  • Citovat
1185
5.4.16 13:08

Že malá začala hodně šmejdit a lozit? Přidala bych kaši, nabízela prso častěji. Zvaž ji ideálně nahatou a za týden zas. Kdyby něco bylo, tak ať se to řeší zavčas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9734
5.4.16 13:30
@Ester588 píše:
Teď mě napadá, že jsem ji vážila před cca měsícem i doma na váze, a i tak je rozdíl cca půl kila… takže jsem ji vážila dvakrát na stejné váze. Vážila jsem ji vždy poprvé se mnou a podruhé já sama… ve výpočtech jsem se nespletla, do 10 umím celkem obstojně :D

Tak u nás stačí postavit váhu na jinou dlaždici na podlaze a rozdíl je klidně 2 kila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
5.4.16 13:57

@Lutonka jo, ale my to počítali pro jistotu dva :D…možná asi na převážení skočíme…
@dalmati kaši ji dávat nechci, je to samej hnus a děsně ji to betonuje, takže jsme s tím přestali… a právě, že ani nelozí :(… jako aktivní je, ale na jednom místě :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
5.4.16 13:58

@ivašot. je pravda, že jsem asi s ní byla na jiném povrchu… přemýšlím, že skočíme k pediatričce, ať ji radši převáží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9734
5.4.16 14:06
@Ester588 píše:
@ivašot. je pravda, že jsem asi s ní byla na jiném povrchu… přemýšlím, že skočíme k pediatričce, ať ji radši převáží

Zajdi k pediatře na převážení, lepší než aby ses nervovala. Jinak si myslím, že úbytek půl kila bys na dítěti poznala i pouhým okem :nevim:. A hlavně bych řekla, že takové hubnutí by provázely i jiné projevy - změna chování, vztahu k jídlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
5.4.16 14:10

Váha má bejt na jednom místě a nemá se s ní hejbat, jinak to prej zkresluje… jinak při odečítání jsem to taky občas musela psát, protože to někdy je trochu matoucí… pokud není hladová, začala se třeba i víc hýbat a třeba i trochu vyrostla, tak pokud bych z nějákého důvodu k dr šla, tak bych se zeptala, ale jen kvuli tomu bych tam cestu nevážila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
5.4.16 19:35

Mně přijde i na obtěžkání lehčí… no spíš dr zavolám, máme k ní jít na kontorlu v 10m za 3 týdny, tak snad to počká… uvidím, co mi řekne.. zítra ještě holku převážím znova abych viděla :) děkuji všem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama