Miminko nesnese nic na hlavě

380
4.4.16 13:37

Miminko nesnese nic na hlavě

Nedávno jsem zakládala diskuzi o tom, že mi moje dvouměsíční dcerka pláče v kočárku než jdeme ven, chvilku usne pak pláče až dokud nepřijdeme domů. Tak jsem testovala všechno možné. Dneska jsem si dala kočárek do bytu a malá je v něm naprosto spokojená :nevim:
Ale klid skončí dokud ji nenasadím čepičku. Vyzkoušela jsem snad všechny druhy co mám. I bezešvé, takže jí nic netlačilo. Nevíte co s tím??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

71505
4.4.16 13:38

@meissa Zkusit kapucu… nemusela by mít pocit, že má něco na hlavě a teplo to v tomhle počasí zajistí dostatečně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
4.4.16 13:41

A nejde spíš o to, aby jí nenafoukalo do oušek? Ty kapucky jsou přece jen volnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58759
4.4.16 13:44

Tak pořiď čelenku a zkus ji.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
4.4.16 13:49

Nic, ani to nepomáhá. Zkusila jsem jí přes ouška přehodit plínečku a je ticho, ale to není řešení. Pořád to padá. Taková BLBOST

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83
4.4.16 13:50

Korba kočárku ji chrání před větrem taky ne?

• Citovat
  • Upravit
741
4.4.16 13:52

Moje to taky nesnáší!! Prostě jí ji nedávám, dávám kapucku a snažím se jí to dát k ouškám. Máme kukličku ale tu zkousla až teď, když je jí téměř malá, takže jí nikde nepadá do očí apod. Ale už je na kukličku zase teplo :D Stahovala jsem jí fusak (Emitex) kolem hlavičky, má tam gumu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
4.4.16 13:52

Jako mě se zdá, že tam fouká trochu. Jsem zvědavá co budeme dělat v létě proti sluníčku pokud z toho nevyroste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71505
4.4.16 13:54

@meissa V létě nic… moje děti nikdy nic proti sluníčku nenosily a žijí 8) letos je stejně ještě malá na to aby byla přímo na sluníčku a příští tok už to zas zvládne bez čepice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
741
4.4.16 13:55

Když fouká, zadělám kočárek plenou. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
741
4.4.16 13:56

@j.a.n.i1 No jestli bude moje dítě po mě, tak bude muset mít na hlavě i v létě. Mě stačí pět minut na sluníčku bez pokrývky hlavy a už je mi špatně :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58759
4.4.16 13:56

@meissa do kočáru jí nenafouká, netřeba něco dávat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3410
4.4.16 13:57

@meissa Zkus kuklu, delaji se i tenke :)

Jinak dvouletacka doted nesnese nic na hlave, v zime jsem ji davala kuklu a ve velke zimne ji aspon chvili snesla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
4.4.16 13:59

Já zkusím tu kapucku ještě a jdeme ven. Teda přijít na to co je tak malému mimču je zážitek. Jsem maminkou poprvé a teprve dva měsíce. A občas teda fakt tápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9066
4.4.16 14:16

Já bych teď do hlubokýho kočárku na hlavu nic nedávala, pokud ji nebudeš někde vytahovat, pokud jo, tak jí tu čepičku nasaď těsně před vyndáním… venku je 20°C ve stínu, v kočáru jí bude hic… v létě stejnak nesmí na sluníčko, ve stínu může být bez čepky a v zimě už bude mít zase úplně jiný vrtochy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama