6,5m miminko spadlo na zem

108
5.4.16 19:44

6,5m miminko spadlo na zem

Zdravim zkusenejsi maminy…asi tak pred hodkou mi mala spadla z postele…cca z pul metru, ale na konci postele mame jeste takovou zabranu jakoby, ovalnou, takze to ji asi zbrzdilo…brecela, vzala jsem ji do naruce a do chvilky bylo po breku..Od te doby nepozoruju nic neobvykleho…smeje se, povida si, pretaci se…a potrebovala bych uklidnit jako jestli bude v poradku a tak…je to moje prvni a tak jsem tak nejak vyplasena… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12746
5.4.16 19:46

Moje děti takhle padali celkem často. Pokud nic nepozoruješ tak nenervuj. Až přijde nácvik chození tak si těch vozembouchů užiješ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
5.4.16 19:48

Neboj, bude to dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10638
5.4.16 19:48

To ti nikdo neřekne, jestli bude v pořádku, ale myslím, že jo. Pokud nezvrací, není spavá tak bych ji dál jen sledovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
5.4.16 19:50
@Monyszek píše:
Zdravim zkusenejsi maminy…asi tak pred hodkou mi mala spadla z postele…cca z pul metru, ale na konci postele mame jeste takovou zabranu jakoby, ovalnou, takze to ji asi zbrzdilo…brecela, vzala jsem ji do naruce a do chvilky bylo po breku..Od te doby nepozoruju nic neobvykleho…smeje se, povida si, pretaci se…a potrebovala bych uklidnit jako jestli bude v poradku a tak…je to moje prvni a tak jsem tak nejak vyplasena… :oops:

zajela bych s ni ro sichr do nemocnice at se na ni podivaji lepsi radsi zajet zbytecne nez jednou pozde alespoň my jsme jeli vždycky ;)

• Citovat
  • Upravit
352
5.4.16 19:52

@Monyszek neboj, bude v pořádku. Mně syn v tomto období párkrát spadl skutečně ošklivě a nic mu pak nebylo, naštěstí :)

Příspěvek upraven 05.04.16 v 20:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
5.4.16 19:59

Ještě ji zkontroluj reakce zornicek - to jsem dělala vzdy, kdyz mi nekam spadnul malý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
5.4.16 19:59

Duplicitni příspěvek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
5.4.16 21:33

Přečti si profil uživatelky Pudloslava-má tam postup při pádech-je to neuroložka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama