Korekce jizvy laserem

2069
30.10.16 13:34

Korekce jizvy laserem

Chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s laserem na jizvičky u dětí. Ve školce hodil kluk kameněm a naši mladé přistál pod okem a měla to seknuté. Je to už 4 měsíce, jizva je velká asi 0,5 cm a uvažuji, jestli nevyzkoušíme laser. Přeci jen je to holka a na vzhled bude koukat. Celou dobu mažeme silikonovým gelem na jizvy, ale učinek nic- moc. Pomohl vám laser vyzmizíkovat nějakou jizvičku u dětí.? Děkuji za rady.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4613
30.10.16 13:51

Ještě počkej, je to strašně krátká doba, moje dcera měla takhle jizvu asi dva roky, než se téměř ztratila - všimnu si toho jen při opravdu blízkém prozkoumání. Jak ta jizva vypadá? Jestli je tenká, můžeš být v klidu, pravděpodobně se jí zahojí bez následků. A laser nikdy jizvu nevyzmizíkuje, jen ji udělá estetičtější.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2069
30.10.16 14:17

@žížal
jako tenká celkem je, ale zatím pořád červená a tím pádem dost viditelná. Doufám, že děti mají výbornou regeneraci pokožky, tak se to po čase samo hezky zahojí)))
Ale, když čtu všude o laseru na jizvy, tak nejlepší je laserovat do 6 měsíců stáří jizvy. Že je pak veliká šance, že jizva uplně zmizí. Že se nějak nastimuluje kolagen, který to plně vyhojí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2069
30.10.16 21:20

Nemá někdo zkušenost s laserem?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin