Kotvičník zemský

23.3.17 23:07

Kotvičník zemský

Ahoj všem :D! Chtěla jsem se jen zeptat jestli náhodou tady někdo nemáte zkušenosti s bylinkou Kotvičníkem! Přišla jsem na něj náhodou, a napadlo mě, zeptat se zde, jestli nenatrefím na nějakého bylinkáře ????!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1035
24.3.17 06:28

Také jsem o nem slyšela, známa ho dáva mužskému ale ja s nim zkušenosti nemám a když jsem ho chtěla tak v lékárně na mě koukala jak na osla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.17 06:36

Po 14 dnech pravidelného pití bez výsledku, krom toho že mi vyletěl tlak

• Nahlásit
  • Citovat
5468
8.5.17 21:51

@leniska 15 Mně pomohl. Cykly jsem měla strašné. Zkusila jsem několik cyklů (7?) gynex - docela se to zlepšilo (na cca 37-42dní), pak kontryhel do ovulace kvůli slabé ms, tak na růst sliznice, ale cykly se zase prodloužily a znepravidelněly, pak jsem si koupila kůru od Naděje, brala jsem kotvičník, břízu a jeřáb a povedlo se, ale pak jsem „potratila“ cyklus po byl zase trochu delší. Opět jsem nasadila kotvičník (tinkturu, občas čaj-chutná mi) a jeřáb (tinkturu) a do 2 měsíců bylo zaděláno. Ovulace s tímto koktejlem vždy do 20DC. Jinak jsem ještě občas (někdy v práci) pila ženský čaj od Grešíka a beru kys. listovou asi 8 let i z jiného důvůdu, před plánováním rodiny jsem brala jednu tabl. denně v době snažení 2 tbl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama