Koupě podprsenky

5011
30.5.16 16:54

Koupě podprsenky

Někomu bude můj dotaz připadat dost divný, ale pokud jde o nákupy čehokoliv jiného než jídla, jsem fakt mimo :-) Potřebuju k letním šatům podprsenku, která půjde zapnout za krkem, kdo máte nějaký tip, dejte mi sem prosím odkaz.
Mám dvě malé děti, potřebuju do obchodu jet pokud možno na jistotu, případně risknout nákup přes internet. Objíždět obchody a zkoušet s mrňatama bohužel nezvládnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

499
30.5.16 17:02

Určitě budou mít něco v HM, mají tam velký výběr (což může být s dvěma dětma problém), cenově dostupný a já si tam vždy vybrala. Ovšem dítě hlídal manžel no. Přece jen je nutné pár kousků vyzkoušet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24406
30.5.16 17:08

Tak otázka jakou máš velikost, běžné velikosti sezenes skoro všude. Mívají taková ty upravitelná ramínka. Větší asi spíš ve specializovaném obchodě. Nebo si kup bez ramínek, super je wonderbra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32801
30.5.16 17:14

Já nakupuji tady https://www.otto-shop.cz a naprostá spokojenost, mají tam i ty za krk nebo tady http://www.lingerio.cz ale taky je to nadlouho to projít a vybrat si ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
30.5.16 17:25

Velikost mám běžnou, nic speciálního nepotřebuju. Děti bohužel nemám komu nechat. Pokud vyrazím do obchodu, mimino to bude muset nějak přežít a dvouletou budu muset nějak zpacifikovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1838
30.5.16 17:27

Vzdycky koupim Spravnou podprsenku v Praze v obchode.Maji nepreberne mnozstvi velikosti a typu.Cena kolem litru. Nazev obchodu najdes v prvni vete meho prispevku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9512
30.5.16 17:40
@Suzuveverka píše:
Velikost mám běžnou, nic speciálního nepotřebuju. Děti bohužel nemám komu nechat. Pokud vyrazím do obchodu, mimino to bude muset nějak přežít a dvouletou budu muset nějak zpacifikovat.

co je běžná velikost? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888
30.5.16 17:47
@Everyone píše:
Vzdycky koupim Spravnou podprsenku v Praze v obchode.Maji nepreberne mnozstvi velikosti a typu.Cena kolem litru. Nazev obchodu najdes v prvni vete meho prispevku :D
:palec: :palec: taky tam vždy vyberu
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
30.5.16 17:49

@Pam12 Podprsenky mám podle výrobce plus minus 75B, teď kojím, tak to bude spíš košíček C. Akorát už pár let nosím jen obyčejné sportovní podprsenky, už dlouho jsem neměla příležitost ani motivaci oblíknout se hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
30.5.16 17:52

@Everyone Maj toho vážně hodně, jen moc nerozumím tomu číslování :mrgreen: Podle toho mám košíčky DD, nebo F. Přitom moje předtěhotenské podprsenky mi jsou :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24467
30.5.16 18:12

@Suzuveverka Hodně žen nosí malé košíčky - nahání to větším obvodem.
Kolik měříš pod prsama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
30.5.16 18:38

Já bych řekla, že ve Správné podprsence mají stejně špatné střihy jako všude jinde. Že jsou jinak očíslované a prodavačka vás přeměří na dvaceti místech, na tom nic nezmění.

K dotazu. Já osobně tohle řeším tak, že ramínka na nějaké podprsence odpářu - ustřihnu a sešiju za krkem nebo překřížím na zádech, podle toho co potřebuju. Zabere to mnohem míň času než často zbytečné běhání po obchodech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
30.5.16 18:56

@Charlenn To mě taky napadlo, ale nemám dost materiálu na „likvidaci“. Navíc jsem doufala, že se mi povede sehnat podprsenku dělanou na zapínání za krkem, s těmi „multifunkčními“ jsem měla většinou špatnou zkušenost, při zapnutí za krk moc dobře neseděly.

Nebo aspoň něco takového https://www.otto-shop.cz/…sticemi.html Nemá vyztužené košíčky, mohla by se přizpůsobit zapnutí za krk. Ale zrovna tady mám podle čísel velikost na hranici, což bez vyzkoušení bude trochu loterie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
30.5.16 19:01

@Pipet Momentálně 80 - 96, měřeno bez podprsenky. A zašla jsem kouknout a ta podprsenka co mi sedí je fakt D 8o Asi jsem ji kupovala až v těhotenství. Před dětma jsem byla skoro plochá, už tři roky jsem buď těhotná, nebo kojím, tak už jsem si na ty airbagy asi zvykla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32801
30.5.16 19:02

@Suzuveverka jestli máš velikost na hranici, tak jestli můžu radit vezmi tu menší, je to moje vlastní zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama