Nákupy Praha-Drážďany (Primark)

17
27.5.16 23:37

Nákupy Praha-Drážďany (Primark)

Zdravím všechny :-) Byla jsem dnes na nákupu v Primarku v Drážďanech a koupila manželovi bundu, která je mu bohužel malá. Nenajde se tu někdo, kdo by v příštích 28 dnech jel na nákupy z Prahy a bundu mi tam (za malý dárek:-)) vyměnil? Kdyby to bylo tričko, tak to neřeším, ale ta bunda už přeci jen stála víc… Předem moc děkuji! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5975
28.5.16 06:49

Opravdu tak věříš lidem?? Že někomu cizímu dáš něco nového a budeš čekat, že ti to vymění?? :think: to já bych se bála… Radši bundu prodala a třeba někdy v budoucnu koupila v Primarku novou, jinou.

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1679
28.5.16 12:01

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
28.5.16 12:05

Věřím :-) Možná jsem naivní, ale nemám ráda skeptický přístup předem. Pokud by mi to někdo ukradl, i když by mi do očí slíbil, že mi to vymění, nevěřím, že z toho bude mít dobrý pocit. A kdyby měl, tak je mi ho spíš líto. Prostě mi přijde lepší to zkusit, když se mi ta bunda líbí, než ji nechat ležet ve skříni, případně prodat za pár korun…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
31.7.16 12:08

Poradíte mi, kde mám v Drážďanech hledat Primark?
Děkuji Bára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
31.7.16 14:06
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
31.7.16 21:47

Děkuji!!!

Máte u mě flašku :lol: :mavam: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.16 21:59

Já si objednávám věci z Primarku od jedné paní z Facebooku, je opravdu spolehlivá a při větší objednávce mi poskytuje množstevní slevu. Třeba by vám tu bundu vyměnila. Jezdí tam celkem pravidelně. Má kamenný obchod v České Kamenici, já jsem z Prahy a nikdy nebyl problém se s ní domluvit, dokonce mi chtěla věci přivést domů osobně. Edit: Teď jsem si všimla, že úvodní příspěvek je z května, takže nic no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama