Co nosí bílí (bledí) lidé

571
25.5.16 07:31

Co nosí bílí lidé :D

Zdravím Vás dámy. Začíná být konečně teplo a mě napadá, že nemám co na sebe!!! :lol: Chtěla bych si pořídit šatky, nebo sukni ale jakou? Mé nohy mají až nezdravě bílou barvu a slunci odolávají lépe než kdejaký opalovací krém! Proto si jdu pro radu, jaké barvy kombinovat?
Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24219
25.5.16 07:36

@aleaa nosím to, co je mi pohodlné a co se mi líbí. Opaluju se celkem dobře, ale nohy prostě ne a to je vystavuju sluníčku, ale prostě nikdy se neopálí pořádně a teď po zimě jsou bílý jak dcera ředitele vápenky. Jako mám krásnou, lněnou, béžovou sukni a ta vypadá fakt blbě, takže tu nosím až s koncem léta, ale jinak černou, šedou, zelenou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18464
25.5.16 07:39

Ja jsem spravna arijska rasa a kdyz zacne byt teplo, namazu nohy samoopalovakem, decentne. Kdyz je hezky, nosim proste svetle barvy - bila, ruzova, sv. modra, tyrkys… Kdyztak saty a pod ne slabe leginy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15932
25.5.16 07:41
@aleaa píše:
Zdravím Vás dámy. Začíná být konečně teplo a mě napadá, že nemám co na sebe!!! :lol: Chtěla bych si pořídit šatky, nebo sukni ale jakou? Mé nohy mají až nezdravě bílou barvu a slunci odolávají lépe než kdejaký opalovací krém! Proto si jdu pro radu, jaké barvy kombinovat?
Děkuji :kytka:

Tak záleží na celkové kombinaci barev s vlasy a očima. Ale všeobecně bych se vyhýbala bílé a černé a odstínům bílé - smetanová, apod. a i ta béžová.

Jinak já jsem také dost světlá, bílou nenosím, max. v kombinaci s ostatními barvami anebo kalhoty (dlouhé).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
25.5.16 08:07

Jo tak ja se pridam, taky mam nohy jak z vapenky, vlastne jsem cela jak z vapenky :D zkousela jsem na nohy samoopalovaci krem a vysledkem byly akorat flekate oranzove nohy… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3667
25.5.16 08:11

Taky jsem bílá až to není hezký, ale nosím si co mě napadne :D černou, béžovou, klidně i bílou bych si vzala, červenou..prostě cokoliv. Přes léto se opálím do červena, tak budu jak čuník chvilku, pak to mííírně ztmavne…ale co, nemůžu přece za to že jsem bílá, nosím prostě vše co se mi líbí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
25.5.16 08:14

Já jsem zjistila, že tady se neopálím, ale v tropech ano, takže mám výmluvu na každoroční dovolenou, teď už jí mám za sebou :pankac:
Jinak nosím, co se mi zachce, asi kromě bílé a černé, v létě mám ráda barevné oblečení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
571
25.5.16 08:15

@Jerra anóó, dělám si srandu, že ani chemikálie mi nepomůžou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
25.5.16 08:16

Taky mazu nohy samoopalovakem.. Bezva jsou i „tekutý silonky“ z Dm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
571
25.5.16 08:18

@elen-ka no já jsem právě tmavej typ (vlasy, oči), akorát ta kůže na to nepřišla. Vrchní část zpihovatí a ta spodní si drží odstín.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
25.5.16 08:19
@aleaa píše:
@elen-ka no já jsem právě tmavej typ (vlasy, oči), akorát ta kůže na to nepřišla. Vrchní část zpihovatí a ta spodní si drží odstín.

To máme stejně :lol: Já se ale jako dítě/puberťačka opalovala dobře, tohle přišlo až tak s osmnáctými narozeninami, nevím, proč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13807
25.5.16 08:20

Taky jsem bílá. Nosím všechny barvy kromě bílé, ta mi nesluší. Nejčastěji černou, modrou a oranžovou-tričko.
Na léto mám připravené modré kraťasy, černé šortky, černou sukni, bílé kraťasy (ale nevím, zda si je vůbec vezmu :think: ) a džínové šortky. Tílka v barvách:oranžová, modrá, bílá s potiskem, černé, fialové apod. Trička všech barev. Jsem spíš do tmavších barviček :)
Ale když jsem byla naposledy u moře (před 5 lety), tak jsem se krásně spálila a pak jsem byla skoro celý rok opálená :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13807
25.5.16 08:20

Taky jsem bílá. Nosím všechny barvy kromě bílé, ta mi nesluší. Nejčastěji černou, modrou a oranžovou-tričko.
Na léto mám připravené modré kraťasy, černé šortky, černou sukni, bílé kraťasy (ale nevím, zda si je vůbec vezmu :think: ) a džínové šortky. Tílka v barvách:oranžová, modrá, bílá s potiskem, černé, fialové apod. Trička všech barev. Jsem spíš do tmavších barviček :)
Ale když jsem byla naposledy u moře (před 5 lety), tak jsem se krásně spálila a pak jsem byla skoro celý rok opálená :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15932
25.5.16 08:31
@aleaa píše:

Tak to mi přijde, takhle od stolu, že jsi zimní typ. Zkus si pohledat jaké barvy mohou nosit zimní typy. Celkově tu bílou a černou ano a vše takové výrazné s chladným podtónem.

Co se týče sukně, tak tam bych barevnost ladila jen k tomu, jak to vypadá v těch bílých nohách. Takže bych opravdu volila třeba růžovou, červenou, modrou, zelenou, či další barevné kombinace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15932
25.5.16 08:33

Jinak já právě slunkem pihovatím celá, ne jen obličej či horní polovina těla a díky tomu se snažím nosit dlouhý rukáv i v těch největších vedrech. Volím ale lehké plátěné či lněné košile a také mi pak slunko tolik „nebodá“ do kůže, mě je to pak velmi nepříjemné či někdy až bolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama