Koupit nábytek z bazaru?

194
28.5.18 13:12

Koupit nábytek z bazaru?

Ahoj, máte někdo prosím zkušenost s nákupem nábytku z bazaru? A vyplatilo se vám to potom? Myslím kvalitnější nábytek, například dovoz z Německa,…máte nějaké tipy? Děkuju :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17067
28.5.18 13:15

Pokud je to kvalitní masivní nábytek, tak určitě. Pokud máš možnost ho zkouknout, vypadá dobře a je za super peníz, tak proč ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3817
28.5.18 13:30

Tchyně má nádherný bazarový masivní stůl a koupě se jí teda vyplatila moc. Já mám ale u bazarového nábytku strach ze štěnic. Je jich teď všude jako máku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3844
28.5.18 13:50
@cverunka píše:
Tchyně má nádherný bazarový masivní stůl a koupě se jí teda vyplatila moc. Já mám ale u bazarového nábytku strach ze štěnic. Je jich teď všude jako máku.

Presne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23527
28.5.18 14:07

Já když se doma rozhlídnu, tak mám bazarového tak dvě třetiny nábytku :)
Mám ráda masiv, takový ten, co z něj dýchá historie, U nového to není, navíc bych se ani nedoplatila…
Takže syn má takhle celý pokojíček, já celou kuchyni a v obýváku taky knihovnu i komodu.

Možná třeba u gauče bych se bála „breber“,ale stůl, skříň, židle, ty se dají dobře prohlédnout už při prodeji, takže tam bych se fakt nebála ;)
Jen u dřevěného pozor na červotoče, ale to je taky vidět na tom dřevě.

Já osobně bych neměnila :palec: Navíc já osobně u bazarových věcí cením i ekologickou stránku věci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1897
28.5.18 14:28

Nikdy bych nevzal nábytek z bazaru. Štěnice jsou moje nejhorší noční můra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
28.5.18 16:36

@Mar__tanka1983 Ano - mně se právě také líbí, pokud se věci používají…ale jak tu píše spoustu dalších, trošku mě děsí ten fakt, že neví, u koho to bylo, jak to u nich vypadalo a právě ty štěnice…ale jsou i kamenné bazary, kde se to dá dobře prohlédnout a myslím, že oni ve vlastním zájmu taky prohlížejí a ošetřují nábytek, než ho tam dovezou. Je to na pováženou - nám se do bytu masiv nevejde. Ale děláme celkovou rekonstrukci a tak by se na tom dalo dobře ušetřit. Raději, než levný a nekvalitní nábytek, bych se podívala po kvalitním bazarovém…ješě to promyslíme. Kuchyň budeme kupovat novou a sedačku také - rotože potřebujeme takovou, kde je plnohodnotné lůžko na spaní a která nám tam přesně sedne. Navíc použité sedačky se bojím, ale třeba rám postele (bez matrace), skříň, obývací stěna, stůl, židle atp - to mě docela láká

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24882
28.5.18 16:39

Nekoupila jak z bazaru ani na inzerát.
Kamarádka si koupila před 2 lety skříně a po měsíci jí z nich vylézali malinkatí broučci a nakonec ještě i zjistila, že to nemá originál panty, jak původně prodávající tvrdil, takže za mě fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
28.5.18 17:10

@123straka321 Pokud se jedna o kvalitni nabytek, ktery je z masivu a mas moznost si ho prohlidnout a jeste ke vsemu bude za dobre penize, tak bych se tomu nebranila a pokud by ses bala, ze si muzes domu v nabytku pritahnout nejake broucky, tak to se ti muze stat i z novym nabytkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13399
28.5.18 20:50

@123straka321 tenkrat kdyz jsme se zarizovali s byvalym pritelem, nakupovali jsme v bazaru nabytku / praha liben / ted uz tam davno nejsou, ale super.Za 20.tis jsme pekne zaridili do zacatku vse.
A nedavno jsme porizovali par veci na chatu
Ted uz jedu vetsinou ikeu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.18 17:36

Jasně, jak bylo psáno výše, masiv a s tím, že si to předem prohlédneš, úplně klidně.

@lucynka25 Ten bazar z Libeňáku by měl být přesunutý do Vysočan: http://bazarnabytkupraha.cz/

Omlouvám se za anonym, kvůli bydlišti. Díky!

• Citovat
  • Nahlásit
23527
29.5.18 19:52

U nás v Plzni je velký bazar s nábytkem. A kdyby si tam přivezli nějaké červotoče a podobně, byli by sami proti sobě, zavést si do velkého nábytkového bazaru něco, co jim tam všechno zamoří…takže věřím, že oni už při výkupu nábytek důkladně kontrolují ;)
Mám odtamtud krásnou rohovou lavici se stolem a židlemi. Klasický selský nábytek. Za nový bych se nedoplatila a bůhví, jak by to bylo s bytelností.
Takhle jsem si přivezla krásnou věc s historií, za čtyři tisíce a už mi krásně slouží deset let.
Stále tam sem tam zajdu a postupně si tam vybavila skoro celou domácnost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama