Kousání nehtové kůžičky

285
3.3.19 19:38

Kousání nehtové kůžičky

Ahoj, nemáte tip jak se zbavit okusování nehtové kůžičky? Nebo čím mazat, aby se brzy defekty zahojily :). Mám potřebu to neustále oždibovat ;) :oops: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
59
3.3.19 19:44

Mám stejný problém! Zapínám si na tuhle diskuzi upozornění :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4758
3.3.19 19:46

Já přestala okusovat až když jsem začla chodit na gelové nehty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
533
3.3.19 19:51

Okusuji již od školky, napodobovala jsem tehdy mamku :lol: bohužel mi to zůstalo. Novoroční předsevzetí už ani nepočítám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
3.3.19 19:55

Taktéž se hlásím mezi okusovatelky :oops: radu nemám :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3462
3.3.19 19:55

Já taky… Když mám fakt důvod se přemoct, tak to pár týdnů dokážu překonat (např. jsem se zařekla, že si to nebudu nípat před svatbou, abych měla pěkné nehty a ruce, to se mi podařilo), ale pak se k tomu stejně zase vrátím, nevím, jak na to. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57195
3.3.19 19:56

Taky mi ba to pomohly gelové nehty
Ale už jw rok nemám a taky mám ten problém
Večer i rano pořádně mazat ruce. A i v průběhu dne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
776
3.3.19 19:56

mám pocit, že tohohle zlozvyku se zbavit nelze :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3622
3.3.19 20:02
Lze, já to dělala několik let a přešlo to samo. Chtěla jsem mít hezký ruce, což moc s tímhle zlozvykem dohromady nejde. I dneska občas nípu, ale jen málo. Teď už se mi zaderky nedělají, jen sem tam, někdy se udržím, někdy to urvu až do krve. A pak si nadavam, že jsem to měla nechat. Myslím, že na tuhle poruchu dokonce existuje odbornej název.
@zuracz1 píše:
mám pocit, že tohohle zlozvyku se zbavit nelze :(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
3.3.19 20:05

Hlasim se do klubu :roll: je to hruza, ale zbavim se toho vzdycky jen na chvili. Kazdopadne pouzivam vzdy vecer od Saloos kremik na nehtovou kuzicku (maj v DM) a dost to pomaha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
776
3.3.19 20:11
@Azeretereza píše:
Lze, já to dělala několik let a přešlo to samo. Chtěla jsem mít hezký ruce, což moc s tímhle zlozvykem dohromady nejde. I dneska občas nípu, ale jen málo. Teď už se mi zaderky nedělají, jen sem tam, někdy se udržím, někdy to urvu až do krve. A pak si nadavam, že jsem to měla nechat. Myslím, že na tuhle poruchu dokonce existuje odbornej název.

tak to jsi dobrá, já mám silnou vůli, ale totohle se zbavit nedokážu, dokážu to omezit, ale pak když jsem ve stresu, nebo u napínavého filmu, prostě mě to chytne a ani to nevnímám nebo nedokážu to zastavit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9652
3.3.19 20:16

A taky to máte tak vidět,když se dlouho louhujete ve vodě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
533
3.3.19 20:24

@tasa jojo :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15230
3.3.19 20:31

Hlásím se do klubu. :oops: Mám strašně suchou kůži, takže mi praská a pak je to hned… Gelové nehty to jistily, ale už je nechci. Deset let je už nenosím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4200
3.3.19 20:36

Já nemám problém s nehtovou kůžičkou, ale zase s okusováním rtů. Je to nechutný, navíc to pak pálí, ale přestat nemůžu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat