Fitness trenér Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Caitlyn
Kelišová 5816 příspěvků 01.03.19 18:20
Fitness trenér Brno

Chtěla bych zpevnit tělo, nejraději s trenérem kvůli efektivitě. Není problém i sama doma, ale nevím jaké cviky, jak dlouho a taky jsem četla, že by se cviky měly měnit a proto bych ráda toho trenéra.
Jsem samoživitelka a nemám peněz na rozhazování, zajímalo by mě na kolik peněz takový trenér měsíčně vyjde?

Reakce:
michaela1310
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 01.03.19 18:34

Ahoj, počítej, že trenér tak 400-600kč hodina +cena vstupného do fitka. A to ještě není záruka toho, že ti spíš neuškodí, než že by ti pomohl :roll: já jsem začala takhle chodit s kamarádem, který už nějakou dobu chodil do fitka a všechno mi ukázal a stačilo. Jinak každý tělo je individuální a nelze na něj aplikovat to stejné cvičení nebo jídelníček

Malike
Extra třída :D 14234 příspěvků 01.03.19 18:53
@Caitlyn píše:
Chtěla bych zpevnit tělo, nejraději s trenérem kvůli efektivitě. Není problém i sama doma, ale nevím jaké cviky, jak dlouho a taky jsem četla, že by se cviky měly měnit a proto bych ráda toho trenéra.
Jsem samoživitelka a nemám peněz na rozhazování, zajímalo by mě na kolik peněz takový trenér měsíčně vyjde?

Cvič doma workout…je to krátký ,mákneš si a opravdu se tvaruješ.
Populární je třeba Jill Michaels

adriana24
Závislačka 3033 příspěvků 01.03.19 19:30

já si vždycky platím 15 tréninků a vyjde mi to kolem 6 tis. + si platím vstup

Caitlyn
Kelišová 5816 příspěvků 02.03.19 08:49

Díky za za rady, škoda že je to tak drahé. Zatím cvičím doma podle videí z youtube.

Malike
Extra třída :D 14234 příspěvků 02.03.19 09:56

@Caitlyn 70% je jídelníček a 30% cvičení…
Takže když upravíš jídelníček a budeš cvičit i domácí workout jako je Jill,Chris Powell nebo Shawn T …tak jistě zhubneš i bez posilovny

Caitlyn
Kelišová 5816 příspěvků 03.03.19 12:51

@Malike Když já nepotřebuji zhubnout, jsem štíhlá, mám cca 54 kg. Potřebuji zpevnit a zformovat tělo. Zatím cvičím doma :palec:

Malike
Extra třída :D 14234 příspěvků 03.03.19 12:55
@Caitlyn píše:
@Malike Když já nepotřebuji zhubnout, jsem štíhlá, mám cca 54 kg. Potřebuji zpevnit a zformovat tělo. Zatím cvičím doma :palec:

Tak o to líp…existuje na internetu takových domácích workoutů…
Pro začátečníky až po slušnou makačku …ty tě zformují za 30 minut co den a zdarma…
Taky tak cvičím.

Váš příspěvek
Reklama