Reklama

Kreativní dárečky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sajinas
Stálice 55 příspěvků 03.03.18 14:49
Kreativní dárečky

Zdravím :) Prosím všechny o rady a různé nápady na dárky pro naší rodinu. Chceme darovat něco s naším maličkým, kde budou jeho otisky, fotky apod.. Co vše se dá darovat, vyrobit doma nebo nechat vyrobit.. kde a jak? Děkuju moc za odpovědi! :*

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Domu
Kecalka 153 příspěvků 03.03.18 14:57
@sajinas píše:
Zdravím :) Prosím všechny o rady a různé nápady na dárky pro naší rodinu. Chceme darovat něco s naším maličkým, kde budou jeho otisky, fotky apod.. Co vše se dá darovat, vyrobit doma nebo nechat vyrobit.. kde a jak? Děkuju moc za odpovědi! :*

Aha tohle je třeba moc hezké :-) myslim si že tohle je krásná vzpomínka :srdce: https://www.youtube.com/watch?… a není to vůbec náročné :-) a nebo v DM drogerie prodávají barvičky na otisky dětských ručiček tak si vyber ;-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 14:58
@sajinas píše:
Zdravím :) Prosím všechny o rady a různé nápady na dárky pro naší rodinu. Chceme darovat něco s naším maličkým, kde budou jeho otisky, fotky apod.. Co vše se dá darovat, vyrobit doma nebo nechat vyrobit.. kde a jak? Děkuju moc za odpovědi! :*

Ahoj, my dělali tohle - mamalifestyle ( YouTube ) a napiš tam : DIY otisky rukou a nohou. Je to lehké a nádherné! To první se nám tedy moc nepovedlo ale ty další ano. Dali jsme to celé rodině a všichni byli nadšeni!

Domu
Kecalka 153 příspěvků 03.03.18 15:00
@Anonymní píše:
Ahoj, my dělali tohle - mamalifestyle ( YouTube ) a napiš tam : DIY otisky rukou a nohou. Je to lehké a nádherné! To první se nám tedy moc nepovedlo ale ty další ano. Dali jsme to celé rodině a všichni byli nadšeni!

zrovna pred tebou jsem ji to poslala v odkazu na Youtube :mrgreen:

Linamati 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 15:03
@Domu píše:
zrovna pred tebou jsem ji to poslala v odkazu na Youtube :mrgreen:

Pardon, jsem omylem zašrktla anonym :lol:.. jo taky jsem si říkala :lol:

Domu
Kecalka 153 příspěvků 03.03.18 15:08
@Linamati píše:
Pardon, jsem omylem zašrktla anonym :lol:.. jo taky jsem si říkala :lol:

V pořádku :) :) :) :)

sajinas
Stálice 55 příspěvků 03.03.18 15:16

Holky dekujuu moc :kytka: ale musi se cekat mesic nez to ztvrdne tyjo.. ja to chtela uz na brezen 8o ale super, udelam to urcite a daruju jindy :) a treba pranicka nejaky hezky… nevite jsk na ne? :andel: asi musim hledat na netu co? :) :pocitac:

PeknyVlasy
Kecalka 210 příspěvků 03.03.18 15:18

Koukni na Slevomat - sekce fotodárky :-) Můžeš nechat vyrobit kalendáře, fotoknihy, dečku s fotkami… pak když se proklikáš do obchodů zjistíš, že dělají i hrnečky atd… já nechala vyrobit placky, zrcátka, magnetky z oblíbených fotek :-)

Linamati 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 15:20
@sajinas píše:
Holky dekujuu moc :kytka: ale musi se cekat mesic nez to ztvrdne tyjo.. ja to chtela uz na brezen 8o ale super, udelam to urcite a daruju jindy :) a treba pranicka nejaky hezky… nevite jsk na ne? :andel: asi musim hledat na netu co? :) :pocitac:

Jak měsíc? To není pravda :lol: Já to nechala zaschnout 2 dny a další už jsem to pověsila. A normálně to drží ;-)

Domu
Kecalka 153 příspěvků 03.03.18 15:29
@sajinas píše:
Holky dekujuu moc :kytka: ale musi se cekat mesic nez to ztvrdne tyjo.. ja to chtela uz na brezen 8o ale super, udelam to urcite a daruju jindy :) a treba pranicka nejaky hezky… nevite jsk na ne? :andel: asi musim hledat na netu co? :) :pocitac:

koukala jsem tedka na to videjko, a tam se to dá do trouby na 1-3h a pak jak to vytáhla tak to bylo už tvrdé a nic s tím nedělala bylo to uplně hotové… :nevim:

sajinas
Stálice 55 příspěvků 03.03.18 15:52

@Linamati @Domu Tak ja koukala na tu maminu z Nemecka a tam bylo napred, ze to spalila a pak, ze to nechala v mesic lezet :nevim: :) takze to mam davat do ty trouby nebo nemusim a ztvrdne to za par dni? Prominte holky, ze jsem jak tatar :roll:

sajinas
Stálice 55 příspěvků 03.03.18 15:55
@PeknyVlasy píše:
Koukni na Slevomat - sekce fotodárky :-) Můžeš nechat vyrobit kalendáře, fotoknihy, dečku s fotkami… pak když se proklikáš do obchodů zjistíš, že dělají i hrnečky atd… já nechala vyrobit placky, zrcátka, magnetky z oblíbených fotek :-)

Jj diky, to jsem chtela spis jako dalsi moznost :) napred neco vic domaciho :lol:

Domu
Kecalka 153 příspěvků 03.03.18 15:57
@sajinas píše:
@Linamati @Domu Tak ja koukala na tu maminu z Nemecka a tam bylo napred, ze to spalila a pak, ze to nechala v mesic lezet :nevim: :) takze to mam davat do ty trouby nebo nemusim a ztvrdne to za par dni? Prominte holky, ze jsem jak tatar :roll:

udělej to podle toho videjka co jsem ti poslala :-) hned v prvním komentáři ;-) já jsem to delala taky podle toho videjka :-) a super

Linamati 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 16:02
@sajinas píše:
@Linamati @Domu Tak ja koukala na tu maminu z Nemecka a tam bylo napred, ze to spalila a pak, ze to nechala v mesic lezet :nevim: :) takze to mam davat do ty trouby nebo nemusim a ztvrdne to za par dni? Prominte holky, ze jsem jak tatar :roll:

Když to uděláš podle toho videa, tak to můžeš hned použít. Já to pro jistotu nechala 2 dny ležet. Ale dá se to hned pověsit. A jestli to máš az na březen tak ti to zatvrdne určitě

sajinas
Stálice 55 příspěvků 03.03.18 16:26

Holky diky! Tak uvidime, jak se nam to povede! :P :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama