Ahoj holky chtěla bych se vás zeptat…
Jsem v 31tt a měli jsme s přítelem sex (já byla na něm, poté jsem se otočila a měla hlavu směrem k jeho nohám), během sexu na něm, mě začalo píchat v podbřišku - jako při běhání, tak jsem to ještě chvilku zkusila a poté se zkusila obrátit, jestli to nepomůže, moc ne😬 😀
Poté jsme nakonec skončili tak, že byl na mě a to bylo v pohodě, ALE pořád mě po skončení píchalo, přibližně dalších 5 hodin, na obou stranách podbřišku - během spánku, kdy jsem se probudila a pořád to trvalo - po dalších asi 3 hodinách spánku to už přestalo. Žádná krev, prostě až na ty křeče vše v pořádku.
Tak právě nevím jestli je vše v pořádku, nebo ne.
Zkoušela jsem o tom něco najít, ale většinou se to holkám stávalo, po vyvrcholení (což není můj případ). Tak jsem se radši chtěla zeptat.
Asi to jen přeháním, ale za zeptání nic nedám 😆
Ahoj holky chtěla bych se vás zeptat…
Jsem v 31tt a měli jsme s přítelem sex (já byla na něm, poté jsem se otočila a měla hlavu směrem k jeho nohám), během sexu na něm, mě začalo píchat v podbřišku - jako při běhání, tak jsem to ještě chvilku zkusila a poté se zkusila obrátit, jestli to nepomůže, moc ne😬 😀
Poté jsme nakonec skončili tak, že byl na mě a to bylo v pohodě, ALE pořád mě po skončení píchalo, přibližně dalších 5 hodin, na obou stranách podbřišku - během spánku, kdy jsem se probudila a pořád to trvalo - po dalších asi 3 hodinách spánku to už přestalo. Žádná krev, prostě až na ty křeče vše v pořádku.
Tak právě nevím jestli je vše v pořádku, nebo ne.
Zkoušela jsem o tom něco najít, ale většinou se to holkám stávalo, po vyvrcholení (což není můj případ). Tak jsem se radši chtěla zeptat.
Asi to jen přeháním, ale za zeptání nic nedám 😆