Křeče v podbřišku 30. týden těhotenství

Anonymní
14.4.17 23:51

Křeče v podbřišku 30tt

Ahoj, potřebuji poradit.
Jsem v 30 tt a už dva dny mi tvrdne břicho. k tomu se přidaly křeče. Když si sednu na záchod a tlačím tak to šileně bolí. Teď i v leže. Nebolí to jako při ms. Nejde mi to popsat.Je to normální?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

2494
14.4.17 23:58
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji poradit.
Jsem v 30 tt a už dva dny mi tvrdne břicho. k tomu se přidaly křeče. Když si sednu na záchod a tlačím tak to šileně bolí. Teď i v leže. Nebolí to jako při ms. Nejde mi to popsat.Je to normální?

Muze to byt cokoliv :( priprava na porod poslicci… nebo roztahovani delohy… kdyz me tvrdlo bricho pila jsem magnezii a zkus u dr jestli ti nechybi prave zelezo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 00:04

Vždy bude lepší, když budeš konzultovat na gynekologii.

Pravděpodobně se jedná o nedostatek hořčíku. Nikdy jsem na křeče netrpěla, ani v prvním těhotenství. Ale kolem 30 týdne jsem to rovněž pocítila. Křeč do lýtka a ještě ten večer na WC při velké. Hrozné to bylo.

Vzala jsem si klasický rozpustny hořčík, dost se mi ulevilo. Gynekolog mi předepsal rozpustny Magnoslov, z toho jsem se dnes solidně pozvracela, na mě už je to moc silné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40283
15.4.17 00:05
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji poradit.

je lepší zaject na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pavlik_Pelcu
15.4.17 00:29

Dobře ti tak. Hlavně že ****í ti nevadilo

edit - troll - uživatel smazán

• Citovat
  • Upravit
15.4.17 01:07

Myslím, že tu máme trolla… :pocitac:

Já taky beru hořčík na křeče a tvrdnutí. Zatím se neotevírám, takže je to v tomhle směru ještě dobré. Ale mám i tak klidový režim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40283
15.4.17 01:14

@Izumi Miyako jojo, zkouší to na víc diskusích, ale tak jsou prázdniny :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7637
15.4.17 06:17

Měla jsem to taky. Cca od 28tt. Hrozný bolesti. V noci jsem se nemohla ani otočit. O bolesti na záchodě ani nemluvím, tvrdnutí břicha pořád. Magnézko jsem brala 6-8 tablet za den - nepomáhalo. Nakonec mi ve 34tt praskla voda v noci a do dvou dnů byla malá venku…
a to mi v nemicnici na kontrolách tvrdili jak je vše ok :roll: Jak se nic neděje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 07:59

Určitě k dr. Ja to měla také - bolest desna. Zlepšilo se to az po dvojité dávce Magnosolvu, ale úplně to přešlo az s porodem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11496
15.4.17 09:51

Radím nemocnici ať tě zkontrolují, snad bude stačit nasadit magnezium :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 14:31

Zdravim maminky a prvorodicky, omlouvam se zda se sem prispevek nehodi, ale chtela bych znat vase situace. Mám takovou asi podobnou situaci Jsem prvorodicka a jsem ve 36+4tt. A mám takový problém. Strašně me boli v tříslech a mám takový tlak vespod. Při pretaceni ze strany na stranu mi skoro padají slzy. V podbřišku me také bolí jako bych měla dostat menstruaci. Při chůzi me take boli celý spodek. A často chodim na WC na velkou potřebu. Měla to z vas některá taky? Je to normální? Neznamena to blížící se porod? Mám obavy :( Termín porodu mám az v květnu. Předem děkuji za odpovědi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 15:00

@Misicka19 Skoro mi připadá, že budeme rodit stejně, dle týdne co uvadis :hug:
Mám stejné pocity, stejné zážitky. Navíc mám občas pocit, že to mimino vyklepu při chůzi.
Do toho se mi točí hlava, klepou nohy, hodně se zadychavam. Znovu zvracim.

Tělo se na porod chystá a je to normální. Spíš jak cítíš pohyby. A taky už by měly být sledované srdeční ozvy, ale to jak u kterého gynekologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 15:11

@Trojlístek Tak to jsem rada, ze se takhle necítim sama. Je to už k nevydrzeni. Už bych to chtěla mít za sebou. Termín porodu dle doktora bych mela mít 15.5.
Obavy mám z předčasného porodu, hlavně aby mimi bylo zdravé. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 15:19

@Misicka19 Já mám první termín dle MS18.5., dle UT 20.5..

Ta třísla a spodek je normální. Měkne tkáň, tělo se připravuje. Mě to dost bolí. Jsem malá a drobná. Přibrala jsem cca 8 kg a i tak mě pekelně bolí záda. Navíc mám skříplou pravou ledvinu, takže mohu ležet a spát pouze na levém boku, mám už pohlou páteř. Takže věř, že může být i hůře.

Na kontrolu jdeš kdy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 15:31

@Trojlístek Právě, ze me to taky hrozné bolí, jak při chůzi tak i když jsem v klidu. Ježíš, 8 kilo, to mas teda fajn :D Na záda taky pekelné tepim, kvůli těm trislum a zadán nevím, jak ležet, a to co hodinové probouzení kvůli chrání me taky ubiji :D
Vim, jak se cítíš a dokážu s tebou soucitet. Kontrolu sem mela tento týden v úterý a další mám zase příští úterý, prý bych mela chodit už co týden na záznam. A ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama