Kreditní systém pro zdravotní sestry
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Lajka09 myslím, že platnost je těch 10 let. Ale já třeba mám registraci 2008-2018 platnou, loni jsem si posílala žádost o prodloužení s kredity nasbíranými v letech 2008-2010 než jsem nastoupila na RD (právě aby mi nepropadly). A v pohodě mi došel certifikát s prodloužením do r.2028.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Lajka09 píše:
Fajn, že jste to tu naťuklyAle nejsem si jistá,…nepropadají ty kredity. Mě končí registrace 2016, kredity, co mám např z roku 2008, platí? Mám tucha, že by neměly být starší 5-ti let
Měli by platit těch 10 let, ne? ![]()
- Citovat
- Upravit
@HankaHK @Jessie8951 Tak to by bylo supr…Jsem z toho právě trošku na větvi. registraci mám od r 2006, takže kredity za školu ukončenou v r 2008 by mi měli uznat? Mám sice kreditů dost, páč stále studuju. Jen mě to zajímá.
Díky
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Lajka09 ano měly by platit, a pokud už teď máš dostatek kreditů, tak si můžeš zažádat o prodloužení hned.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Prosím nemáte někdo nějaké odkazy na ověřené e-kurzy pro sestry? Chybí mi kredity a s prckem jinde nenasbírám…děkuji moc
- načítám...
- Citovat
- Zmínit