Kreditní systém pro zdravotní sestry

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5307
20.10.14 18:07

@Lajka09 myslím, že platnost je těch 10 let. Ale já třeba mám registraci 2008-2018 platnou, loni jsem si posílala žádost o prodloužení s kredity nasbíranými v letech 2008-2010 než jsem nastoupila na RD (právě aby mi nepropadly). A v pohodě mi došel certifikát s prodloužením do r.2028.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jessie8951
20.10.14 18:30
@Lajka09 píše:
Fajn, že jste to tu naťukly :palec: Ale nejsem si jistá,…nepropadají ty kredity. Mě končí registrace 2016, kredity, co mám např z roku 2008, platí? Mám tucha, že by neměly být starší 5-ti let :nevim:

Měli by platit těch 10 let, ne? :think:

  • Citovat
  • Upravit
5154
20.10.14 19:20

@HankaHK @Jessie8951 Tak to by bylo supr…Jsem z toho právě trošku na větvi. registraci mám od r 2006, takže kredity za školu ukončenou v r 2008 by mi měli uznat? Mám sice kreditů dost, páč stále studuju. Jen mě to zajímá.
 Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5307
20.10.14 20:30

@Lajka09 ano měly by platit, a pokud už teď máš dostatek kreditů, tak si můžeš zažádat o prodloužení hned.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5154
20.10.14 20:50

@HankaHK Provedu, díky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8675
27.2.15 17:39

Prosím nemáte někdo nějaké odkazy na ověřené e-kurzy pro sestry? Chybí mi kredity a s prckem jinde nenasbírám…děkuji moc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24292
27.2.15 19:15

@Dadys e univerzita, učebna. net

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8675
27.2.15 21:09

@danyk díky :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat