Krev (jako menstruační) při plném kojení

Anonymní
16.2.20 17:43

Krev pri plnem kojeni

Ahoj. Jsem teprve 2.5 mesice po porodu, plne a hodne kojim, mam zrave mimco a uz se mi pred tydnem mozna dvemi stalo, ze jsem objevila na kalhotkach krev, jednou pak uz zase nic. Ted se mi to stalo zas jednou a pak uz zas ne. Co to prosim muze byt? Priznaky nejakyho zacatku MS nemam, vubec to nechapu. Dr. rikala ze jsem uz v poradku. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

203
16.2.20 18:01
@Anonymní píše:
Ahoj. Jsem teprve 2.5 mesice po porodu, plne a hodne kojim, mam zrave mimco a uz se mi pred tydnem mozna dvemi stalo, ze jsem objevila na kalhotkach krev, jednou pak uz zase nic. Ted se mi to stalo zas jednou a pak uz zas ne. Co to prosim muze byt? Priznaky nejakyho zacatku MS nemam, vubec to nechapu. Dr. rikala ze jsem uz v poradku. :think:

Plné kojení nemusí nic znamenat, po obou porodech jsem dostala ms hned po skončení šestinedělí i přes to, že plně kojila. Ale nějakou dobu po porodu ještě budou hormony rozhozené, zkus ještě chvíli počkat, pokud by to přetrvávalo, tak bych to řešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 07:41

Taky jsem 2apul mesice po porodu a stále obcas spinim. U doktora jsem jeste dostala docistovaci injekci, ale dle jeho slov jsem taky v poradku. Možná se to jeste proste vsechno neupravilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama