Kriminálka chtěla číslo

518
29.6.13 19:04

Kriminálka chtěla číslo

AHojky maminky. chtěla bych se zeptat zda někdo neví co znamená když ke mě přijela kriminálka a řekla že kolega potřebuje moje číslo a že se nemám ptát na co a k čemu? zda je to normální a co po mě budou chtít? že chtěl jenom číslo a hotovo?? Děkuji moc za názory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19493
29.6.13 19:05
@Lily007 píše:
AHojky maminky. chtěla bych se zeptat zda někdo neví co znamená když ke mě přijela kriminálka a řekla že kolega potřebuje moje číslo a že se nemám ptát na co a k čemu? zda je to normální a co po mě budou chtít? že chtěl jenom číslo a hotovo?? Děkuji moc za názory

a byla to kriminalka? O tomhle jsem nikdy neslysela, ze by ti zatukali u dveri a chteli cislo. TO si oni umi sehnat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8286
29.6.13 19:06

Kdyby ho chtěl kolega tak si o něj řelne ne? možná kdyby chtěli kolegovo číslo ale takhle? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
29.6.13 19:07

Nikomu cislo nedavam, dam adresu, at si kdyz tak dojedou..ani policajtum jsem cislo nedala kdyz ho chteli, meli smulu a nutit me k tomu nemuzou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998

@Lily007 a dala si jim cislo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
518

Právě.. ukázal mi odznak a byla u něj i ženská. mě prostě zarazilo že se nemám ptát na co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9315
29.6.13 19:08

@Lily007 tak správně by ti měli říct kvůli čemu to číslo chtějí a když neřeknou, tak bych jim ho nedávala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
900
29.6.13 19:08

A cislo ceho? telefonu? ukazali sluzebni prukaz? dej vic info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
518
29.6.13 19:09

Nu byla jsem v šoku tak jsem jim ho dala :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.13 19:09

Nechápu jaký kolega? Jinak nedala bych jim nic. Já byla přítomna opravdu surového útoku, vyslýchali mě kvůli tomu moc, dokonce si pro mě přijeli, když jsem nedorazila na výslech :roll: Vyhrožovali mi pokutou a popotahováním. Řekla jsem, že jsem nic neviděla, věděla jsem o tom dost, ale ten hajzlík si to zasloužil. No to už je hodně OT. Jinak si tě můžou pozvat, ale takhle bych se s nima vůbec nebavila.

• Citovat
  • Nahlásit
518
29.6.13 19:10

Moje telefoní číslo chtěly.. Měl odznak kriminální policie na krku. taky mi to bylo divné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
29.6.13 19:11

@Lily007 to ja bych jim rekla, ze se jedna o moje soukrome cislo, nikoli sluzebni nebo verejne a pokud mi nereknou, na co jej chteji, maji smulu..je to fakt divny..

Ja ted resim neco jinyho, mame souseda, co byl ve vazbe, clovek, kvuli kteremu tam byl (nepravem) mi rekl, ze pokud by souseda nekde potkal, ze ho zapichne, sousedovi jsem to rekla a on sel na policii jim to rict.Sice nejsem prvni kdo mu to rekl, nebo tak, ale ted mam dilema, kdyz za mnou prijedou, musim to podepisovat nebo vypovidat, kdyz bych tim mohla ohrozit sebe a svou rodinu (msta)?Muzu odmitnout vypovidat?

Zakladatelce se omlouvam, ze ji do toho skacu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8286
29.6.13 19:12

Okolo krku odznak? to divný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
29.6.13 19:13

Buď v klidu, číslo není osobní údaj (nebere se tak), k čmeu ho chtěli netuším, ale není do tebe nějakej zakoukanej :lol:? Kamarád pochůzkář balí holky tak, že je vezme na služebnu, protože je prý podobná hledané osobě a tam jí to :roll: nechápu, že mu to vždycky projde :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
29.6.13 19:15

Jak odznak na krku? Měl na bundě služební číslo? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat