Krokoměr pro seniora - prosím doporučte

41
3.4.20 18:05

krokoměr pro seniora - prosím doporučte

Ahoj, pokud máte někdo zkušenost, mohli byste, prosím, doporučit, jaký krokoměr koupit babičce (80 let)? Potřebovala bych něco jednoduchého na ovládání, ideálně s velkým displejem a jen základními funkcemi - počet kroků, vzdálenost. Chci podpořit babičku, co se v současné situaci snaží udržet pohyblivá a chodí po zahradě okolo domu pořád dokolečka, tak jsem si myslela, že by jí mohlo trochu motivovat, když třeba na konci dne uvidí na krokoměru, kolik toho ušla (určitě si to nebude stahovat do tabletu apod.) Snažila jsem se hledat na internetu, ale nikde jsem nenašla doporučení přímo na nějaký jednoduchý přístroj pro seniory, všude je spíš popis všech mega funkcí, co to má, což právě nějak nepotřebuji… a tím, jak jsem podobné přístroje nikdy nepoužívala, tak mám problém se zorientovat a nestrávit tím půl dne. Tak pokud by mi poradil někdo, kdo má s krokoměry zkušenost, byla bych moc vděčná… díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8642
3.4.20 18:14

Babičce bude stačit takový ten úplně jednoduchý, něco jako tohle (měli jsme kdysi pro dítě podobný): https://www.insportline.cz/…portline-duo
Umí to jen počítat kroky a ovládat to dokázala 4letá dcera ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
3.4.20 19:46

Díky za radu, jdu objednat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu