Kroupová polévka bez uzenýho, jak ji děláte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Želvuška Eluška
Povídálka 38 příspěvků 20.07.18 11:15
Kroupová polévka bez uzenýho

Holky prosím, jak děláte kroupovou polívku bez uzenýho aby to mělo nějakou chuť? :lol:

Reakce:
rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 20.07.18 11:17

dělám ovarovou s kroupama

tininas
Ukecaná baba ;) 1746 příspěvků 20.07.18 11:43

Ahoj.

Třeba má babička dělala výbornou zeleninovou polévku a dala tam kroupy. Teď je i sezóna, tak by to nemusel být problém.

Už jsem ji dlouho neměla - díky za inspiraci. :)

Ou
Kelišová 6606 příspěvků 20.07.18 12:36

Opečte na másle cibulku, nastrouhanou mrkev, celer a petržel, přidejte kroupy a zalijte vodou.

Na litr vody (4 poce) jednu cibuli, jednu slabší petržel, jednu menší mrkev a celeru stejnou váhu jako petržele a 100 g krup. Pokud máte vývar, dejte místo vody vývar. Případně do toho můžete nakrájet bramboru.

Přidejte nové koření, bobkový list, trochu tymiánu a sůl.

Vařte cca 20 minut, dokud nejsou kroupy měkké.

Polívka jako taková se dá jíst, ale klidně do toho můžete přilít podmáslí a nebo dát zakysanou smetanu.

Posypat petrželkou, pažitkou a nebo jarní cibulkou.

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 20.07.18 13:16

Ja delam bramboracku s kroupama, je to dobrutka

lucynka25
Echt Kelišová 8963 příspěvků 1 inzerát 20.07.18 17:14

Holky své recepty na kroupove polevky muzete vkládat i sem :jazyk:

Želvuška Eluška
Povídálka 38 příspěvků 20.07.18 22:21

Holky moc vám dekuju, jste zlatíčka :hug: :kytka: polívečku jsem dělala podle vás a byla vynikající :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Místo vložky kus hadru! Heroinová Tereza zažívá v Pákistánu hygienické peklo

Byla zvyklá na život v přepychu, více než rok už ale trpí v pákistánské base,... číst dále >

Chtěla Vondráčková zůstat v Kanadě natrvalo? Plánovala setrvat, řekla advokátka Plekance

“Moje ideální představa by byla a od začátku byla, aby tady kluci ochodili... číst dále >