Kruhy v obilí, díry v rohlíku

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14637
25.1.16 12:36
@Tiger-lily píše:
copak jiného ještě eviduješ? 8)
no a to by neměl být problém, hustota rohlíku je tedy zachována

Jestli mají těch direk i víc, tak ani ta hustota není jako bývala. :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
25.1.16 12:38
@Litta píše:
@Dundee2 A někteří se to ještě nestydí nazvat jako zájem o naše zdraví. :pocitac: Zmrzliny Magnum a Cornetto se zmenší. Prý kvůli zdraví
:mrgreen: tak samozřejmě, je potřeba to nějak vysvětlit. a aby pak nemuseli výrobci psát, že je zmrzlina do 3 let zakázána, protože hrozí nebezpečí vdechnutí
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6638
25.1.16 12:40
@Tiger-lily píše: :mrgreen: tak samozřejmě, je potřeba to nějak vysvětlit. a aby pak nemuseli výrobci psát, že je zmrzlina do 3 let zakázána, protože hrozí nebezpečí vdechnutí
:lol: vynikající
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5797
25.1.16 13:07
@Litta píše:
@Dundee2 A někteří se to ještě nestydí nazvat jako zájem o naše zdraví. :pocitac:

To jsou stejné bláboly jako třeba u Jančury u jeho vlaků:
V některých vagónech zrušili obsluhu a možnost si koupit občerstvení s odůvodněním, že na přání zákazníků je nechtějí rušit v tzv. klidových zónách (nebo jak to nazývají) - abyste se prý mohli v klidu dívat na film nebo pracovat
Ale přitom tam nezakážou hlasité rozhovory, hlasité telefonáty a řev dětí od „profi“ matek :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

Prostě, ať rovnou řeknou: „chceme škudlit za každou cenu“, a nedělají z nás blbce pohádkou o Červené kalkulce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
brko
25.1.16 13:08
@Dundee2 píše:
i bochníky chleba jsou menší - rozhodně nemají 4,2kg a chuťově čím dál tím horší

Chleba nikdy 4,2 kg nevazil. Ten udaj 4,20 je stara cena v Kcs. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
8148
25.1.16 13:11

A mate nejaky dobry recept na domaci rohliky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5797
25.1.16 13:11
@brko píše:
Chleba nikdy 4,2 kg nevazil. Ten udaj 4,20 je stara cena v Kcs. :mrgreen:

dostala jsi mne, máš pravdu. ale pamatuješ si to dobře.
Ale ten bochník byl větší, o tom žádná :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
brko
25.1.16 13:30
@Dundee2 píše:
dostala jsi mne, máš pravdu. ale pamatuješ si to dobře.
Ale ten bochník byl větší, o tom žádná :mrgreen:

Ja byla v te dobe malinka ( a jsem vlastne i ted :mrgreen: ), takze se mi zdalo velke vsechno. :oops: ;)

  • Citovat
  • Upravit
brko
25.1.16 13:33

@Dundee2 hele, tak jsem si to vyguuuglila, chleba vazil 1,5 kg.

  • Citovat
  • Upravit
6638
25.1.16 13:36

Pamatuju si jak jsem byla malá a okousala jsem ten obrovský chleba a babička dědu prudila, že mají doma myši :lol: vůbec nevím, jestli to říkala jako srandu a věděla, že jsem to byla já nebo ne :think: to už se nedozvím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
brko
25.1.16 13:55
@suricata píše:
Pamatuju si jak jsem byla malá a okousala jsem ten obrovský chleba a babička dědu prudila, že mají doma myši :lol: vůbec nevím, jestli to říkala jako srandu a věděla, že jsem to byla já nebo ne :think: to už se nedozvím

Jezis mnam, to sem taky delavala. :palec: a nebo jsem vzdycky sezrala kus houskoveho knedliku. Prodavali je krasne teple, to neslo odolat. 8)

  • Citovat
  • Upravit
27265
25.1.16 20:50

@Tiger-lily kvůli tobě zítra místo chleba koupím rohlíky a jeden fiknu ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
25.1.16 20:59
@lleennttiillkkaa píše:
@Tiger-lily kvůli tobě zítra místo chleba koupím rohlíky a jeden fiknu ;)
:hug: :hug: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný