Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Tiger-lily píše:
copak jiného ještě eviduješ?
no a to by neměl být problém, hustota rohlíku je tedy zachována
Jestli mají těch direk i víc, tak ani ta hustota není jako bývala. ![]()
@Litta píše:
@Dundee2 A někteří se to ještě nestydí nazvat jako zájem o naše zdraví.Zmrzliny Magnum a Cornetto se zmenší. Prý kvůli zdraví
@Tiger-lily píše:tak samozřejmě, je potřeba to nějak vysvětlit. a aby pak nemuseli výrobci psát, že je zmrzlina do 3 let zakázána, protože hrozí nebezpečí vdechnutí
@Litta píše:
@Dundee2 A někteří se to ještě nestydí nazvat jako zájem o naše zdraví.
To jsou stejné bláboly jako třeba u Jančury u jeho vlaků:
V některých vagónech zrušili obsluhu a možnost si koupit občerstvení s odůvodněním, že na přání zákazníků je nechtějí rušit v tzv. klidových zónách (nebo jak to nazývají) - abyste se prý mohli v klidu dívat na film nebo pracovat
Ale přitom tam nezakážou hlasité rozhovory, hlasité telefonáty a řev dětí od „profi“ matek
![]()
Prostě, ať rovnou řeknou: „chceme škudlit za každou cenu“, a nedělají z nás blbce pohádkou o Červené kalkulce
![]()
@Dundee2 píše:
i bochníky chleba jsou menší - rozhodně nemají 4,2kg a chuťově čím dál tím horší
Chleba nikdy 4,2 kg nevazil. Ten udaj 4,20 je stara cena v Kcs. ![]()
@brko píše:
Chleba nikdy 4,2 kg nevazil. Ten udaj 4,20 je stara cena v Kcs.
dostala jsi mne, máš pravdu. ale pamatuješ si to dobře.
Ale ten bochník byl větší, o tom žádná ![]()
@Dundee2 píše:
dostala jsi mne, máš pravdu. ale pamatuješ si to dobře.
Ale ten bochník byl větší, o tom žádná
Ja byla v te dobe malinka ( a jsem vlastne i ted
), takze se mi zdalo velke vsechno.
![]()
Pamatuju si jak jsem byla malá a okousala jsem ten obrovský chleba a babička dědu prudila, že mají doma myši
vůbec nevím, jestli to říkala jako srandu a věděla, že jsem to byla já nebo ne
to už se nedozvím
@suricata píše:
Pamatuju si jak jsem byla malá a okousala jsem ten obrovský chleba a babička dědu prudila, že mají doma myšivůbec nevím, jestli to říkala jako srandu a věděla, že jsem to byla já nebo ne
to už se nedozvím
Jezis mnam, to sem taky delavala.
a nebo jsem vzdycky sezrala kus houskoveho knedliku. Prodavali je krasne teple, to neslo odolat. ![]()
@Tiger-lily kvůli tobě zítra místo chleba koupím rohlíky a jeden fiknu ![]()