Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Já si myslím že po takovém zákroku je normální asi i do šestinedělí…čištění
Dobrý den, je se chci zeptat jestli nemá náhodou někdo podobnou zkušenost.
Jsem necelé 2 týdny po interupci. Ze začátku jsem jen málo špinila, potom to na pár dní utichlo a teď poslední 3 dny mám hnědý zapáchající výtok. Je to nějak běžné? Mám docela strach a k doktorovi jsem objednaná až příští týden.
Dobrý den, holky. Ráda bych obnovila diskusi a poprosila o rady. Zítra to bude přesně týden co jsem ve 20tt porodila (zhruba v 18tt přestalo tlouct srdíčko). Hned po porodu mě vezli na sál, kde mě „vyčistili“. V den propuštění jsem ještě byla na kontrolním ultrazvuku. Nějaké mini zbytky tam byli, ale sám primář řekl, že by jsi s tím tělo mělo poradit, popřípadě po šestinedělí bych znovu musela na čištění. Krvácela jsem tak nějak trošku, včera už vůbec ne. Dneska jsem zase začala krvácet, ne silně asi jako před tím, žádné bolestí nemám, občas jen zvláštní tlak v podbřišku. Kontrolu mám příští týden. Je to normální takhle s přestávkou krvácet? Moc všem děkuji ![]()
Tolik naděje a zůstal jen smutek?
Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.