Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Vzhledem k věku bych si u gynekoložky zažádala o hormonální profil… může to být už pomalu nastupující přechod, pokud se vyloučily jiné příčiny (typu změny na čípku, jak jsi zmiňovala).
Nebyla jsi na očko na kovid?
Plno žen má po očko problém s ms, i já ![]()
Ne, očkovaná nejsem, takže odtud to není. Uvidíme, díky za reakce. D.
Ahoj, do jara jsem měla pravidelnou menstruaci (+-28 dní), od cca května to mám jaksi rozhozené - jednou jsem ji dostala za 21 dnů, pak za 24 dnů a pak pro změnu až za 35 dnů - to bylo teď v srpnu.
Předevčírem jsem při utření měla krev na toaleťáku, nejedná se o nějaké větší krvácení, že bych např. potřebovala vložku, ale při utření tam ta krev prostě je (světle červená). U gynekoložky jsem byla v červenci, čípek je v pořádku, jen mi tam našla nějaký polyp, se kterým mám jít na vyšetření.
Jsem z toho trochu vyplašená, co to může být, ještě dodám, že pár dní zpět jsem měla poměrně velký stres. Moje gyn.dr. tam dnes bohužel není, ale hned v pondělí za ní půjdu.
Měla některá z vás podobný problém?
Díky, D.