Kšandičky ???

1077
31.12.05 10:37

Kšandičky ???

Ahojte. Viděla jsem u jedné známě takové malé kšandíky, které měla její dcera koem pasu a vyvedeny na ramena a vzadu bylo takové ucho, za které držela maminka malou. Je to na to, že když se učí malá chodit, tak maminka nemusí být pořád skloněná a držet malou za ručičky. Nevím, jestli jste mě pochopily, ale nevíte jak se to jmenuje a kde by se to dalo sehnat. Jsem z Ostravy.
Děkuji

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
31.12.05 10:49

Ahoj Ivulko,
myslím že to byly dětské kšíry - viděla jsem je v Tescu a mají je běžně i v obchodech s dětským oblečením. Nejsem sice z Ostravy, ale počítám, že tohle bude všude stejné :) .

Měj se hezky,
maya

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
31.12.05 10:50

Ivulko, to jsou klasicke ksirky na kocarek, akorat maji jeste navic to „voditko“ :)))) ale napr. nas syn vyzadoval jedine za rucicku a v ksirach nejak neveril, ze ho budu drzet a hned si sedal, takze jsme to moc nevyuzili, teda vyuzili jako ksiry v kocarku to ano, ale to voditko ne.
Jinak to prodavaji v kazdem obchode s detskyma vecma, ja to mam z internetoveho obchodu www.detskydum.cz Jana

• Nahlásit
  • Citovat
12466
31.12.05 10:52

To jsem byla neprihlasena ja :))) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
31.12.05 11:26

Jojo, kšírky na kočárek s vodítkem (my je máme od Bebe Confortu), koupí se v obchdech s kočárky nebo dětským zbožím. Ale na těch našich kšírkách psali něco v tom smyslu, že to vodítko není doslova na učení chůze, že se má používat, když už dítko trochu samo chodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
31.12.05 12:16

Ivulko,
jsem taky z Ovy a kšíry máme.Kupovala jsem je na kočár,aby malý když sedí ve fusaku(klasický beran bez děr na protažení pásů)byl zajištěný.
Je k nim ještě jedna část a to právě jako to vodítko :-)
Firma je Canpol Babies(polská)a stály asi 140kč.

Kdyby tak se ptej :wink:

gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
31.12.05 14:01

Ahoj taky jsem nad kšírama uvažovala, ale až když se dítko naučí chodit a utíká:) Zatím Lucku doháním sama a záda občas ani necítím.Buď se k ní skláním a vodím ji, nebo ji zvedám a 12kg už se pronese:)
Kšíry bych nepoužívala když se učí chodit - paní doktorka z rehabilitace nám vysvětlovala, že tak jak se nemají děti posazovat, dokud se samy nepo:,–(í, tak se ani nemají vodit za ručičky, dokud samy nechodí. Kvůli páteři - tím voděním za ruku se naučí chodit o něco dřív než by měly. Ale jakmile se chodit naučí, tak můžeme vodit:))
Pěknýho Silvestra!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
31.12.05 15:01

Charlieep- nerada ti beru iluze, ale ja to zkousela uz na samostastne chodicim diteti a presto chtel jenom za rucicku, ze ksiry pry mu neprijdou dost „bezpecne“ jako moje ruka ;) Taze zada necitim dal …Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
31.12.05 15:32

Já nad nima uvažovala dřív, naší Lucce by se nejspíš taky nelíbily:) Stejně nejradší lítá sama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama