Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@Alyss1 píše:
Tak kdyby vás to zajímalo, tak naše nemoc která začíná vysokými horečkami je spálová angína:(až dnes se přidala vyrážka a čepy na mandlích.
no vidíš, času jsi měla dostatečě je i zbytečné, aby dítě mělo 40 horečky. Ať se uzdraví a je zase čipera