Který CAR dělá KET při kojení?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1707
2.2.24 08:27

@Toco Děkuji za přání a ať ti to dobře dopadne. :palec: Budu ráda, když se ozveš s výsledkem :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
145
2.2.24 09:00

@Viktorka33 Díky! Ráda, i když to asi jen tak nebude :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
5.5.25 23:56

Já zkušenost s kojením při Ket mám, na výšku sliznice ani na ovulaci a ani na uhnízdění nemělo kojení vliv.
A ještě bonus informaci mám, riskla jsem Ket naprosto bez jakýchkoliv léků a vyšlo to.
Když jsem postupovala Ket v nativu s progesteronem, vždy mi bylo tak zle, že bych ani neotěhotněla. 3 pokusy byly s léky a čtvrtý bez léků, ani ovitrelle jsem si nepíchla a zadařilo se. Lékařům jsem to neřekla, abych měla klid, až když bylo po porodu, řekla jsem to jen svému gynekologovi.
Takže jde to i bez léků a nemusí člověk mít strach, že se léky dostanou přes mléko k miminku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
145
7.5.25 22:29

@Teruš254 Dík moc za tvé zkušenosti a gratuluji! Já jsem musela další těhotenství odložit ze zdravotních důvodu a nevím, jestli do toho vůbec půjdeme, ale třeba jo :dance:. Každopádně díky :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
8.5.25 00:15

@Toco děkuji. Moc Ti přeji, aby jste ještě jeden poklad do své rodiny přivítali. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
145
8.5.25 10:31

@Teruš254 děkuju :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Recenze center asistované reprodukce na eMiminu

Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?

Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.