Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
@Toco Děkuji za přání a ať ti to dobře dopadne.
Budu ráda, když se ozveš s výsledkem ![]()
Já zkušenost s kojením při Ket mám, na výšku sliznice ani na ovulaci a ani na uhnízdění nemělo kojení vliv.
A ještě bonus informaci mám, riskla jsem Ket naprosto bez jakýchkoliv léků a vyšlo to.
Když jsem postupovala Ket v nativu s progesteronem, vždy mi bylo tak zle, že bych ani neotěhotněla. 3 pokusy byly s léky a čtvrtý bez léků, ani ovitrelle jsem si nepíchla a zadařilo se. Lékařům jsem to neřekla, abych měla klid, až když bylo po porodu, řekla jsem to jen svému gynekologovi.
Takže jde to i bez léků a nemusí člověk mít strach, že se léky dostanou přes mléko k miminku.
@Teruš254 Dík moc za tvé zkušenosti a gratuluji! Já jsem musela další těhotenství odložit ze zdravotních důvodu a nevím, jestli do toho vůbec půjdeme, ale třeba jo
. Každopádně díky ![]()
@Toco děkuji. Moc Ti přeji, aby jste ještě jeden poklad do své rodiny přivítali. ![]()
Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?
Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.