Který den proběhla ovulace ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MakyMum
Nováček 6 příspěvků 11.10.18 10:32
Který den proběhla ovulace ?

Ahojky holky prosím dělám tyto testy poprvé v životě ????????????????‍♀️ Snažíme se o druhé miminko a nevím zda jsem pochopila správně a zda tento můj test 18DC byl + a byla ovulace ???????? moc vás prosím o radu a zkušenost :*

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 11.10.18 10:40

Ano, test 18dc je pozitivní, ovulace nastává do 48 hodin po takovém testu

MakyMum
Nováček 6 příspěvků 11.10.18 10:45

@Tichošlápek A ještě taková blba otázka test je dělaný ráno :) a když jsme se s přítelem tulila hned ten večer muže to vyjít? :dance: Já už chodim do práce a byl to tak trosku jediný den kdy jsme se s přítelem stihli pomazlit :( A dneska by se taky ta chvilka našla myslíte ze by jsme to měli pojistit i dneska? :roll:

Příspěvek upraven 11.10.18 v 10:48

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 11.10.18 10:48

@MakyMum ráno se testovat nema. Jinak ano, určitě to vyjít muze :)

MakyMum
Nováček 6 příspěvků 11.10.18 10:51

@Tichošlápek no ráno myslím v vpul12 bylo to než jsem šla do práce ;) vím ze z ranní moci ne a před testováním nejlépe nic nejíst a nepit ;) jinak mazleni bylo okolo 23:00 ????????tak to ještě pojistime dneska :andel:

Příspěvek upraven 11.10.18 v 10:55

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 11.10.18 10:53

@MakyMum takový ráno bych taky brala :mrgreen:

MakyMum
Nováček 6 příspěvků 11.10.18 10:56

@Tichošlápek já to tak beru pořad jen ráno odpoledne večer naky dopoledne a poledne mě nebere ????

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 11:23

@MakyMum l mas recht, taky to zbytecne netridim :D a ovu byla 18 dc a urcite si to pojistite :oops:

MakyMum
Nováček 6 příspěvků 11.10.18 17:52

@Safrik tak já to pojistim jsem zvědavá zda to vyjde :*

MakyMum
Nováček 6 příspěvků 23.10.18 08:25
Tak co ? ????????????‍♀️

Holky tak dnes takový naky divny spineni s trochou krve ale :( a hrozny bolení v podbrisku a to nemluvím o tom ze už mě týden poboliva hrozne hlava , a kolikrát je mi na zvracení kort v práci tam jak kdybych citila všechny pachy najednou a je mi hrozne n zvraceni ale test zatím negativní včera jsem zkoušela ale mrska by měla přijít až za dva dny ????????‍♀️ Tak je třeba brzo a nebo se nezdařilo ????????‍♀️????

moni2612
Kecalka 181 příspěvků 23.10.18 09:06

Holky vy mi určitě poradíte a rozlousknete to už 12 DC ve 12 hod pozitivní ovultest večer v 18 hod už čárka slabší a další Dny taky už jen slábla.ted otázka kdy tedy byla ovu po pozitivnim testu? Odkdy jsem tedy 1 dpo 13 DC?

Sharlotta123
Nováček 2 příspěvky 08.11.18 22:14

Dobrý den chtěla jsem se zeptat planujeme první miminko ale mela sem tedka 3 dny spoždění MS sem měla 25.9. A teďka sem MS měla 26.10 tak se vás chci zeptat jestli nevíte jak to spočítat děkuji

alik132
Stálice 75 příspěvků 09.11.18 00:21

@Sharlotta123 myslíš, jak spočítat ovulaci? To moc dobře nejde, nastává zhruba v polovině cyklu, ale na to se nelze spolehat. Můžeš měřit bazální teplotu, delat ovulační testy - podle nich sem se řídila já :D a někdy pozorovat svoje tělo, nekdo má bolesti jako před MS, objeví se ovulační hlen.. :palec:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 09.11.18 06:06

@Sharlotta123 stahni si na to nejakou appku do mobilu. V dobe, kdy ti to bude ukazovat, ze mas ovulaci, si udelej predem ovu testy at vis, jestli se tim muzes ridit. Pak na to muzete vlitnout pokazdy, co v appce budou znazorneny plodny dny. Vic bych se tim nestresovala

lachtanice86
Kelišová 6622 příspěvků 09.11.18 08:20

@Sharlotta123 nic nepočítej. Na to je brzy. Prostě si užívej sex

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >