Reklama

Který den proběhla ovulace ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MakyMum
Nováček 5 příspěvků 11.10.18 10:32
Který den proběhla ovulace ?

Ahojky holky prosím dělám tyto testy poprvé v životě ????????????????‍♀️ Snažíme se o druhé miminko a nevím zda jsem pochopila správně a zda tento můj test 18DC byl + a byla ovulace ???????? moc vás prosím o radu a zkušenost :*

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10026 příspěvků 11.10.18 10:40

Ano, test 18dc je pozitivní, ovulace nastává do 48 hodin po takovém testu

MakyMum
Nováček 5 příspěvků 11.10.18 10:45

@Tichošlápek A ještě taková blba otázka test je dělaný ráno :) a když jsme se s přítelem tulila hned ten večer muže to vyjít? :dance: Já už chodim do práce a byl to tak trosku jediný den kdy jsme se s přítelem stihli pomazlit :( A dneska by se taky ta chvilka našla myslíte ze by jsme to měli pojistit i dneska? :roll:

Příspěvek upraven 11.10.18 v 10:48

Extra třída :D 10026 příspěvků 11.10.18 10:48

@MakyMum ráno se testovat nema. Jinak ano, určitě to vyjít muze :)

MakyMum
Nováček 5 příspěvků 11.10.18 10:51

@Tichošlápek no ráno myslím v vpul12 bylo to než jsem šla do práce ;) vím ze z ranní moci ne a před testováním nejlépe nic nejíst a nepit ;) jinak mazleni bylo okolo 23:00 ????????tak to ještě pojistime dneska :andel:

Příspěvek upraven 11.10.18 v 10:55

Extra třída :D 10026 příspěvků 11.10.18 10:53

@MakyMum takový ráno bych taky brala :mrgreen:

MakyMum
Nováček 5 příspěvků 11.10.18 10:56

@Tichošlápek já to tak beru pořad jen ráno odpoledne večer naky dopoledne a poledne mě nebere ????

Uživatel je onlineSafrik
Kecalka 183 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 11:23

@MakyMum l mas recht, taky to zbytecne netridim :D a ovu byla 18 dc a urcite si to pojistite :oops:

MakyMum
Nováček 5 příspěvků 11.10.18 17:52

@Safrik tak já to pojistim jsem zvědavá zda to vyjde :*

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >