Který iphone?

1.3.21 21:44

Který iphone?

Ahojky. V létě jsem si poctivě vydělal na Iphone 11. I s pojištěním mě vyšel na 23000,– Ano šílený. Jsem poctivec, takže jsem samozřejmě nevyužil ani pojištění, který jsem si připlatil za 6000,– nevíte jak ji využít? Když mi zachvilku končí? Bojím se ho rozflákat, na to nemám.
Taky jsem se chtěl zeptat, nevyhovuje mi velikostně. Chtěl bych něco menšího. Vyhovoval mi tehdy Iphone 7, ale zase nechci klesnout z 11 na starší model. Proto se ptám, jestli se vyplatí Iphone SE nebo koupě Iphone 12 mini?
Děkuju moc jablíčkáři. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4384
1.3.21 22:32

SE jsem před týdnem vrátila. Opravdu malá kapacita baterie. Žádné stahování, žádné hry během dne v práci a v 16h jen 30% baterie 🔋

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 22:41
@Anix píše:
SE jsem před týdnem vrátila. Opravdu malá kapacita baterie. Žádné stahování, žádné hry během dne v práci a v 16h jen 30% baterie 🔋

SE má více nevýhod než jen baterii.

• Citovat
  • Nahlásit
1.3.21 22:42

Šla bych do 12 mini

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
1.3.21 22:59

SE bych nebrala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
2.3.21 01:13

Mám iPhone11 a jsem s ním maximálně spokojená, ale je fakt že je to docela pádlo :mrgreen: Sedmičku jsem měla a byla s ní spokojená, ale ve srovnání s jedenáctkou už mi přijde fakt zastaralá, takže na tvém místě bych do ní nešla, byl by to velkej krok zpátky a asi by tě to časem štvalo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 07:55
@Morska vila píše:
SE bych nebrala

SE mám a jsem spokojená i ne :(

• Citovat
  • Nahlásit
432
2.3.21 08:08

Do SE bych nesla, spis do 12 mini. Me zas padlo vyhovuje, po 6 plus jsem sla do 11 s mírnou obavou, ale je super a nemela bych :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
2.3.21 08:29

IPhone 11 je asi největší ze současných iPhonů (nepočítám modely Max), tak by možná stačilo se kouknout na iPhone 11Pro nebo některý z modelu iPhone 12, akorát tam už je to zase větší investice. iPhone 12mini při není žádný zázrak - strašně malá baterie. Já mám iPhone 12Pro s maximální spokojenost, manžel ma 11Pro a taky spokojený. Predtim jsme měli modely z rady 7 a 8 a na větší jsme si zvykli velmi rychle a zpět už bych je rozhodne nechtěla. Ten pokrok za ty roky je tam vidět. A ještě k tomu pojištění - za mě je to zbytečná investice, zas tak často ten telefon nepadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12913
2.3.21 09:58

Ja mela x, 11 a ted mam 12 mini. Nakonec zvitezila vaha mobilu. Ty velky modely jsou strasne tezky a vadilo mi to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10012
2.3.21 12:12

Tak ja teda mam iphone Se2 a jsem spokoejna s tim mobilem, ale tak asi nejsem narocny uzivatele iphonu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
3.3.21 10:35

Já mám XS a naprostá spokojenost - od designu, přes baterii, po funkce a rychlost. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
4.3.21 12:24

Osobne bych šla asi do 12 mini, když nechceš jít o nekolik tríd níže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu