Kvalitné elegantné topy/tričká

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pvln34
Kecalka 229 příspěvků 21.08.19 20:53
Kvalitné elegantné topy / tričká

Holky, kde nakupujete kvalitne, elegantnejsie kúsky - topy, tielka, trika a košele? Chcela by som sa začať lepšie obliekať, viac žensky. Nie rifle a obyčajne tričko. Rada by som podporila i lokálneho výrobcu - mate nejaké doporučenie na konkrétne profily na Fler a Instagram? Dakujem :kytka:

Reakce:
anahry
Kecalka 418 příspěvků 21.08.19 21:01

Taky hledám… Ty beztvaré, předražené, potištěné hrůzy v obchodech se nedají nosit. Občas něco koupim přes Zoot, ale jinak nevím. Mám taky představu elegantního topu nebo trička, s hezkým střihem, z kvalitního materiálu. I bych si připlatila, ale nevím, kde hledat…

Pvln34
Kecalka 229 příspěvků 21.08.19 21:03

@anahry presne. Nechcem už podporovať HM a podobne reťazce, elegantný top za 800 a po prvom vyprati ho môžem vyhodiť.
Rada by som si poskladal šatník v štýle ‚capsule wardrobe‘, aby sa jednotlivé kúsky ľahko kombinovali medzi sebou v štýle nejakej jednoduchej elegancie.. Tak snáď nám niekto poradí ako na to ;)

Uživatel je onlinealialiali
Kecalka 483 příspěvků 21.08.19 22:26

Přidávám se :palec:

sonnys
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 22.08.19 08:58

Taky

anahry
Kecalka 418 příspěvků 22.08.19 12:25

Některé věci se daji najít v bezpotisku.cz. Jsou to jednodušší trička, ale kvalitnější. Dál už fakt nevím. Mrzí mě, že jsem se nenaučila šít :)

Káťa19
Extra třída :D 14259 příspěvků 1 inzerát 04.09.19 17:45

Mrkla bych na ten fler, je tam toho mraky, clovek se musi prokousat i horsimi kousky, ale kazdy ma jiny vkus, takze dat odkaz na konkretni profil je tezky

Váš příspěvek
Reklama