Kvalitní džíny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marie432875
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 26.12.17 19:07
Kvalitní džíny

Mate nektera prosim tip na kvalitní džíny? Myslim opravdu poctivé, dobre zpracované, co se hned neprodrou. Cena nehraje roli, jde mi v podstatě jen o kvalitu (a aby byly hezké a slušely mi :mrgreen: )

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Breberka123
Kecalka 178 příspěvků 26.12.17 19:08

Já si už roky kupuji Levis :palec: Naopak Pepe Jeans se mi hned prodřely:(

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 26.12.17 19:12

@Breberka123 a kupujes je v kamenném obchodě nebo na e-shopu? Taky mam trosku strach z dvojí kvality, ze v kamenných obchodech kvalita super, ale pokud se koupi jinde (např Peek atd) bude kvalita horší…nebo myslíš ze to nehrozí?

beeerush
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 26.12.17 19:13

To je těžký, záleží jaký střih si představuješ. Mě sluší jen bootcut, kde je výběr značně omezen, před 5 lety jsem si koupila Diesel, lepší rifle jsem neměla, perfektně sedí a na to že je nosím denně se neprodřely, manželovi vydržely 3 roky, což je taky úspěch, teď u jsou rozedřený, letos jsem si koupila Hilfiger, se střihem už tak nadšená nejsem, když jsem je nechávala zkracovat (za peníze, což diesel měl v ceně) řikala švadlena, že jsou ušitý strašně křivě, ale nosí se hezky, zkus obejít pár obchodů a vyzkoušej

lachtanice86
Kelišová 6662 příspěvků 26.12.17 19:34

Ripcurl, jiné nekupuji.

kacz
Kelišová 6066 příspěvků 26.12.17 19:34

Levis, Diesel… kdysi byly Timezone, netuším, jestli ještě existujou

Verun83
Echt Kelišová 8862 příspěvků 33 inzerátů 26.12.17 20:33

Kupuji v espritu

Uživatel je onlinecilly
Generální žvanilka 22052 příspěvků 26.12.17 20:50

@Marie432875 Ja kupuju dziny uz jen v Peeku a s kvalitou problem nebyl za ty roky nikdy. Nejradeji mam ty zminovane Pepe jeans a TH. Smejdy jsou Guess.

bublinek
Kelišová 5206 příspěvků 26.12.17 21:49

Vigos, vyhodila jsem je asi po asi 6 letech. Byly super.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 26.12.17 22:26

Diky moc za vsechny typy, to je dobry základ a mam se od ceho odpichnout :kytka:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 26.12.17 22:31

@beeerush no to mam určitě v plánu, obejít obchody a vyzkoušet. Bohužel ale ne vždycky je poznat šunt na první ozkouseni, nechci zbytečně ztrácet cas a proto si nejdriv chci udělat malý průzkum kdo s čím ma dobry zkusenosti. Diky za tip na ty diesel :palec:

Breberka123
Kecalka 178 příspěvků 26.12.17 22:46

@Marie432875 To netuším, kupuji si je vzdy primo v obchodě Levis. Ty které jsem měla dnes na sobe (slimky, nízký pas) mam už asi 7 let, hodně časté nošení a prodrene nejsou :palec:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15367 příspěvků 26.12.17 23:01
@Breberka123 píše:
@Marie432875 To netuším, kupuji si je vzdy primo v obchodě Levis. Ty které jsem měla dnes na sobe (slimky, nízký pas) mam už asi 7 let, hodně časté nošení a prodrene nejsou :palec:

Jen bych chtěla poznamenat, že dívčiny a ženy, které jsou hodně štíhlé a mají mezi stehny mezeru až nahoru k rozkroku, rozhodně džíny asi prošoupají za delší čas než ženy, kterým se trochu stehna při chůzi třou o sebe :think:. Jsem bohužel druhý případ, mezeru jsem mezi stehny naposledy měla někdy ve 12, kdy jsem měla anorexii, jinak tam prostě mezeru nemám a džíny mám na vnitřní straně stehen poměrně rychle prošoupané a je to dost opruz. Já se naopak zas bojím koupit dražší džíny, bála bych se, že je brzy prodřu a bude mě to štvát, tak radši kupuju po sekáčích, když je prodřu, tak mě ty dvě stovky nezabijou… :think:
Nebo myslíte, že třeba ty Levisky, Diesly či jiné kvalitní, co tu popisujete, vydrží i šoupající se stehna? Nejsem tlustá, ale jsem krev a mlíko, trochu širší „spodek“ a mezeru mezi stehny bych měla až kdybych měla asi 40 kilo.. :roll:

bublinek
Kelišová 5206 příspěvků 26.12.17 23:08
@Evulina píše:
Jen bych chtěla poznamenat, že dívčiny a ženy, které jsou hodně štíhlé a mají mezi stehny mezeru až nahoru k rozkroku, rozhodně džíny asi prošoupají za delší čas než ženy, kterým se trochu stehna při chůzi třou o sebe :think:. Jsem bohužel druhý případ, mezeru jsem mezi stehny naposledy měla někdy ve 12, kdy jsem měla anorexii, jinak tam prostě mezeru nemám a džíny mám na vnitřní straně stehen poměrně rychle prošoupané a je to dost opruz. Já se naopak zas bojím koupit dražší džíny, bála bych se, že je brzy prodřu a bude mě to štvát, tak radši kupuju po sekáčích, když je prodřu, tak mě ty dvě stovky nezabijou… :think:
Nebo myslíte, že třeba ty Levisky, Diesly či jiné kvalitní, co tu popisujete, vydrží i šoupající se stehna? Nejsem tlustá, ale jsem krev a mlíko, trochu širší „spodek“ a mezeru mezi stehny bych měla až kdybych měla asi 40 kilo.. :roll:

mé stehna se taky potkávají a džíny Vigos jsem vyhodila pro jejich sešlost věkem, ne proto, že by se prošoupaly.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15367 příspěvků 26.12.17 23:14
@bublinek píše:
mé stehna se taky potkávají a džíny Vigos jsem vyhodila pro jejich sešlost věkem, ne proto, že by se prošoupaly.

Díky :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >