Guess kabelka originál či padělek?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.17 21:09
Guess kabelka originál či padělek?

Ahoj, chtela jsem se zeptat.Dnes mi přišla kabelka, zakoupena po internetu z druhé ruky. Slecna garantovaná, že se jedná o originál. Kdyz jsem se koukala, na štítku je napsano „Made In China“.Musím se přiznat. Jednou jsem si pořídila fake. TA byla hned zničena opravdu nekvalitní material, ale na nic napsáno nebylo raději. Má někdo takovou kabelku, na který je napsáno totéž s tím, že se jedná opravdu o original?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.17 21:15

I originál může mít štítek made in china, zkontroluj podšívku, najdi na netu jestli ta tvoje kabelka vůbec byla v nějaké kolekci, co štítek vevnitř je tam něco kromě made in china??
jinak mi to přijde vtipné kupovat nutně značkovou kabelku ale z druhé ruky :mrgreen:

pikola
Neúnavná pisatelka 19421 příspěvků 21.12.17 21:15

Ano mám tam made in china, ale o těch kabelkách si kvalitativně jako velké iluze nedělej, není to žádný Vitón :lol:
to-Spot-Fake-GUESS-Bags-after-the-purchased-/100000001756­37903/g. html

pikola
Neúnavná pisatelka 19421 příspěvků 21.12.17 21:19

http://www.ebay.com/…37903/g.html

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 21.12.17 21:21

Skoro vše je made in china, nemusí jít o padelek

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.17 21:28

Nekupovala jsem jí, protože je Guess, ale protože se mi líbila. To jestli je originál či ne, je vedlejší fakt, který mě zajímá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.17 21:34

Neumím to vyhledat :zed: Jsem blbá. Je tam tohle :

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 21.12.17 21:46

Na některých věcech guess mám made in Peru a na některých made in Turkey…nade in china nemám na žádné :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.17 21:56

@pikola Od Vuittona jich mám taky pár, taky se dají sehnat za rozumnou cenu nové, takže pro mně kabelka jako kabelka… :lol:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7871 příspěvků 21.12.17 21:58

Tady: http://www.usafashion.cz/…original.htm

chs.jasmin
Echt Kelišová 7871 příspěvků 21.12.17 22:02

Pročítala jsi diskuzi o Guess co tady už je? Kdyžtak hodím odkaz, nečetla jsem ji, tak nevím zda se tam holky dobraly nějakému závěru :mrgreen: https://www.emimino.cz/…uess-185424/

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.17 22:13

@chs.jasmin Vše,co šlo jsem pročetla, ale bez závěru, proto takhle diskuze, ale děkuji.

Celina
Závislačka 3553 příspěvků 21.12.17 22:37

Originál bych šla asi koupit do kamenného obchodu a ne z druhé ruky :nevim:

Kajjjla
Kecalka 423 příspěvků 21.12.17 22:39

Jako ja ti nevim ale moje veci od Guess maji G propojena a stejne velka.. :think:

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 21.12.17 22:40

Já teď Koukala a mám made in Indonesia a mám z kamenného obchodu kabelku

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >