Samolepky na zeď a nábytek do pokojíčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
melori
Kecalka 282 příspěvků 18.12.17 18:17
Samolepky na zeď/nábytek do pokojíčku

Ahoj, nemáte tip na kvalitní samolepky na zeď, aby šly pohodlně odlepit? Bohužel mám zatím zkušenost jen s takovými, které po odlepení trhaly omítku. Tak bych ráda takové, kdy cihly a ostatní příslušenství zůstanou na svém místě :-).

Reakce:
lentilka248
Kelišová 6424 příspěvků 18.12.17 18:21

Měli jsme z Bonami, šla odlepit hezky.. Někdo ji snad i prelepoval na jiné místo, co jsem se později dočetla..
Edit autokorekce z tel.

Příspěvek upraven 19.12.17 v 01:36

ugluk
Hvězda diskuse 44227 příspěvků 18.12.17 18:36

Mme odtud a po pěti letech stále pěkně drží, ale když ji chci sundat a přelepit jinam, jde to v pohodě. https://www.detske-dekorace-lunami.cz/

sunshine125
Kecalka 399 příspěvků 18.12.17 20:04

Mám za Aliexpressu za pár korun a jdou odlepit dobře a zase přilepit. Už jsem je přemístila asi 3krat a stále drzi :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >