Samolepky na zeď a nábytek do pokojíčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

melori
Kecalka 261 příspěvků 18.12.17 18:17
Samolepky na zeď/nábytek do pokojíčku

Ahoj, nemáte tip na kvalitní samolepky na zeď, aby šly pohodlně odlepit? Bohužel mám zatím zkušenost jen s takovými, které po odlepení trhaly omítku. Tak bych ráda takové, kdy cihly a ostatní příslušenství zůstanou na svém místě :-).

Reklama

Reakce:

lentilka248
Kelišová 6412 příspěvků 1 inzerát 18.12.17 18:21

Měli jsme z Bonami, šla odlepit hezky.. Někdo ji snad i prelepoval na jiné místo, co jsem se později dočetla..
Edit autokorekce z tel.

Příspěvek upraven 19.12.17 v 01:36

ugluk
Hvězda diskuse 41782 příspěvků 18.12.17 18:36

Mme odtud a po pěti letech stále pěkně drží, ale když ji chci sundat a přelepit jinam, jde to v pohodě. https://www.detske-dekorace-lunami.cz/

sunshine125
Kecalka 370 příspěvků 18.12.17 20:04

Mám za Aliexpressu za pár korun a jdou odlepit dobře a zase přilepit. Už jsem je přemístila asi 3krat a stále drzi :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama