Kyčle II.b cvičit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mili 7
Povídálka 39 příspěvků 23.11.17 09:25
Kyčle II.b cvičit?

Ahoj maminky, máte některá z vás podobnou zkušenost? Doteď měl malý kyčle v pořádku, poslední kontrola u jiného doktora a ve 4 měsících mu napsal II b, prý má menší hybnost v jedné nožičce, mám ho široce balit a cvičit, další kontrola k němu za tři měsíce, nic víc mi k tomu neřekl. Snažím se cvičit s nožičkama, jenže se mi u toho celý propíná a nožičky tlačí rovně proti mě, nechci mu s nima hýbat násilím abych mu nějak neublížila, myslíte že se to může zlepšit i bez cvičení když ho budu jen široce balit?

Reklama

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2750 příspěvků 6 inzerátů 23.11.17 11:12

Pokud ma mensi hybnost v nozicce tak durazne doporucuji poslechnout doktora. Siroce balit a cvicit!!! Pokud ti to nejde tak navstiv nejakou fyzioterapeutku at ti to ukaze.

A super je noseni v satku ci ergo nositku.

veronique_87
Kecalka 180 příspěvků 23.11.17 12:58

Jak píše @Alyss1, výborný je nošení v šátku nebo ergonomickém nosítku. Pokud to tak bude většinu dne, cvičení stačí chviličku párkrát za den. V šátku bych ho nechala co nejvíc - kyčle jsou tam v ideální poloze.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bankrotuje a rozvádí se: Tenista Becker si přesto užívá dovolenou za miliony!

Tenisové legendě Borisi Beckerovi se hroutí svět, topí se v dluzích a nedávno... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama