Kyselost v ústech v těhotenství

124
27.1.15 16:52

Kyselost v ustech v tehotenstvi

Ahojte maminy,
jsem ve 3 mesici a uz 14 dni mne trapi kyselost v ustech. To ze mi je spatne zvracim, nic do sebe moc nenarvu a spim je normalni, ale vadi mi ten pocit v ustech. Nemuzu pit vodu pokazde ji vyzvracim, zkousim pit caje, mineralky, ale ty mi nedelaji moc dobre, obcas colu ta mi uklidni zaludek, ale jinak uz jsem opravdu v koncich. Mela jste ten pocit nektera v tehu? Tu kyselost v prvnim tehu si moc nepamatuju.
Dekuji za dobre rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
PeBe24
27.1.15 17:02

@Siemenss Tu kyselost v těch ústech jsem taky nějakou dobu měla, přešlo to až samo. Cokoliv jsem snědla tak po chvilce znova ten hnusný pocit v puse…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2892
27.1.15 17:12

Měla jsem v druhém těhotenství, ale nebylo mi při tom tak moc špatně od žaludku. Ale několikrát jsem křivě obvinila manžela, že mi dal do čaje citrón. Přešlo to po pár týdnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
27.1.15 17:18
@Siemenss píše:
Ahojte maminy,
jsem ve 3 mesici a uz 14 dni mne trapi kyselost v ustech. To ze mi je spatne zvracim, nic do sebe moc nenarvu a spim je normalni, ale vadi mi ten pocit v ustech. Nemuzu pit vodu pokazde ji vyzvracim, zkousim pit caje, mineralky, ale ty mi nedelaji moc dobre, obcas colu ta mi uklidni zaludek, ale jinak uz jsem opravdu v koncich. Mela jste ten pocit nektera v tehu? Tu kyselost v prvnim tehu si moc nepamatuju.
Dekuji za dobre rady :)

Jé ahoj, to jsem ráda, že nejsem sama :D
Já teda ale vůbec nezvracím, ale ta kyselost (Já tomu říkám pachuť) je hnus :roll:
Začínám třetí měsíc a už se modlím aby to přešlo, s jídlem a pitím sice nemám problém ale po chvilce mám v puse jak v polepšovně :D :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
27.1.15 17:23

Jidlo a piti je boj. Ale ta pachut je hnus :) Tesim se az bude po pachuti a ja si to zacnu uzivat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6652
27.1.15 17:54

Bohužel neporadím co s tím, ale normální to v těhotenství je. Víc než první tři měsíce pro mě všechno bylo kyselý. A taky jsem marně přemýšlela, co budu vařit, abych na to aspoň trochu měla chuť. Naštěstí jsem ani při jednom těhotenství nezvracela.
Tak se to snaž vydržet, přejde to. A jinak přeju pohodové těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
27.1.15 17:56

@Siemenss Já bych to zas tak růžově neviděla :D
Pachuť zmizí a jiné příznaky se zase objeví, to by jsme to těhu měly moc jednoduchý kdyby nám nebylo blbě a nic nás nebolelo :D :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
27.1.15 18:16

JJ, pamatuji si kdyz jsem cekala dceru, ze po 4 mecici me vse preslo a pak jsem mohla fungovat na 100% a bylo to skvele a porod byl lazo plazo, ale ty zacatky ach ty zacatky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6652
27.1.15 21:21
@Siemenss píše:
JJ, pamatuji si kdyz jsem cekala dceru, ze po 4 mecici me vse preslo a pak jsem mohla fungovat na 100% a bylo to skvele a porod byl lazo plazo, ale ty zacatky ach ty zacatky :)

Ony ty konce taky nejsou žádný med :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
28.1.15 08:22
@Siemenss píše:
JJ, pamatuji si kdyz jsem cekala dceru, ze po 4 mecici me vse preslo a pak jsem mohla fungovat na 100% a bylo to skvele a porod byl lazo plazo, ale ty zacatky ach ty zacatky :)

Jé to se máš :) Já jsem prvorodička tak uvidíme zatím jsem v 9+4tt a mimo hrozných nálad a únavy zatím nic když opomenu tu pachuť… Taky tiše doufám, že to po ukončeném 3.měsíci přejde a bude to v pohodě :) :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
28.1.15 08:57

Pomalu končím 3. měsíc, už mi teda nebývá špatně, jen občas, ale ta pachuť (kyselost) je tu pořád. Co mi pomáhá je buď Tictac nebo žvýkačka, stačí kousek a jenom ji tak mít v puse. Teď jsem zjistila, že když cucám gumové medvídky, tak je to taky lepší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
28.1.15 10:55
@LůcaSmith píše:
Jé to se máš :) Já jsem prvorodička tak uvidíme zatím jsem v 9+4tt a mimo hrozných nálad a únavy zatím nic když opomenu tu pachuť… Taky tiše doufám, že to po ukončeném 3.měsíci přejde a bude to v pohodě :) :dance:

Jee, prvorodicka, tak to si to musis uzit i s pachuti. Byla jsem u dr a ten mi rekl, ze nejlepsi je rano snist tvrdy rohlik na strouhanku a pomaha to. Zkus to. Ja do toho hned rano pujdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat