Kyselý výtok a spermie

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.10.21 14:06

Kyselý výtok a spermie

Ahoj nějakou dobu mě trápí kyselý výtok. Četla jsem že kyselost zahubý spermie. Dneska jsem měla s přítelem intimní chvíli, ale k sexu nedošlo. Otírali jsme se jen o sebe. Beru antikoncepci, ale zapomněla asi před týdnem. Přítel ejakuloval podruhé. Nejdříve mně do pusy a pak na prsa. Pak jsme se tedy mazlili. Mohly se nějaký spermie dostat do pochvy. Popřípadě ten kyselý výtok zabil nějaký spermie? Děkuji
Dítě si opravdu nechci :(

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.10.21 14:08

Teď jsem si všimla že tu je stejná diskuze. Tak snad pomůžete i mě. Děkuji

• Nahlásit
1028
28.10.21 14:15

Pomůžeme stejnou odpovědí. Nastuduj biologii. :zed:

• Nahlásit
Anonymní
28.10.21 14:31

@Capricorn61 studuji biologii

• Nahlásit
1028
28.10.21 14:34

Tak konkterne anatomii cloveka a rozmnozovani

• Nahlásit
1028
28.10.21 14:42

Tady to je vysvetlene tak, aby i deti pochopily, jak vznikne zivot. https://youtu.be/vJjzjKibEJE

• Nahlásit
28.10.21 15:20

@Capricorn61 tak to mi řekněte proč tolik žen otěhotněli i když neměly sex. Přes jednu zapomenutou pilulku. A jen z toho že je přítel dělal prsty od spermatu. Já mám jen strach

• Nahlásit
10155
28.10.21 15:27
@Anonymní píše:
Ahoj nějakou dobu mě trápí kyselý výtok. Četla jsem že kyselost zahubý spermie. Dneska jsem měla s přítelem intimní chvíli, ale k sexu nedošlo. Otírali jsme se jen o sebe. Beru antikoncepci, ale zapomněla asi před týdnem. Přítel ejakuloval podruhé. Nejdříve mně do pusy a pak na prsa. Pak jsme se tedy mazlili. Mohly se nějaký spermie dostat do pochvy. Popřípadě ten kyselý výtok zabil nějaký spermie? Děkuji
Dítě si opravdu nechci :(

Jak poznáš že máš kyselý výtok?

• Nahlásit
1028
28.10.21 16:06
@Nikolkakofolka1 píše:
@Capricorn61 tak to mi řekněte proč tolik žen otěhotněli i když neměly sex. Přes jednu zapomenutou pilulku. A jen z toho že je přítel dělal prsty od spermatu. Já mám jen strach

Predpokadam, ze i vcera jsi zakladala diskuzi, zda muzes otehotnet… Kolik zen? Tak napis cislo, kolik jich je z nejakeho poctu. To se kdysi povidalo, a opravdu to jsou vyjimky. Navic, je to hovadina. Sice jedna zapomenuta pilulka snizuje ucinnost, ale ne tolik, aby zena byla jak nechranena, plus jeste otehotnela kapickou z prstu… 😑 Jestli takova zena byla, tak to byla jedna z milionu, protoze to by musela byt opravdu obrovska nahoda

• Nahlásit
1028
28.10.21 16:09

A proc mi prijde toto tema uvalene? Clovek, ktery sexuje by mel mit aspon 15 let. Coz dle dotazu a stylu psani plus gramatiky, opravdu v tomto pripade zakladatelka nema. :nevim:

• Nahlásit
Anonymní
28.10.21 16:11

@Capricorn61 ano je mi 15 let

• Nahlásit
Anonymní

@Annabela11 přítel

• Nahlásit
23507
@Nikolkakofolka1 píše:
@Capricorn61 tak to mi řekněte proč tolik žen otěhotněli i když neměly sex. Přes jednu zapomenutou pilulku. A jen z toho že je přítel dělal prsty od spermatu. Já mám jen strach

Tyhle dotazy mají jedno společný, chabou gramatiku a chabou znalost biologie. Jsem dost stará, ale neznám ani jednu, co by otěhotněla bez sexu, vyjma těch co byly na IVF a panenky Marie.

• Nahlásit
11997
28.10.21 16:14

Holka ty jsi fakt na léčení. NESOULOŽ Ani neprovozuj sexuální praktiky dokud na to nebudeš zralá. Píšu ti to tady denně.

• Nahlásit
1028
28.10.21 16:15
@Janli píše:
Tyhle dotazy mají jedno společný, chabou gramatiku a chabou znalost biologie. Jsem dost stará, ale neznám ani jednu, co by otěhotněla bez sexu, vyjma těch co byly na IVF a panenky Marie.

Presne tak. Kazdy druhy par ma problem s otehotnenim, a to i presto, ze jsou mladi, a tady mi nekdo chce tvrdit, ze se „podiva“ na pero a otehotni. :mrgreen: Navic pres prasky. Mi primo gynekolog rikal, ze sice je pruser jeden zapomenout, ale ze to neznamena, ze jeden den nevezmu, druhy den jsem nechranena. Ze porad tam ten hormon je. Coz ma pravdu.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat