Látkařky/uživatelky jednorázovek

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2064
17.2.12 13:15

Semi napiš ji zprávu - posílám Ti do SZ její kontakt na facebook - možná bych to mohla asi vložit i sem, ale já už nevím, co se může a co ne :-D - nechci tady předhazovat její informace, ikdyž kdo by chtěl, stejně si je na facebooku najde - to je fakt :think: ..
Přese mě se ty vložky koupit nedají, ona šije zatím jen zakázky, ale jo to internetová kamarádka z vedlejší diskuse :-)…S tou jsem se znala, ještě než jsem vůbec měla páru o tom, jaké že plíny budu na Máju používat, natož že budu mít jednou vlastní shop an vložky a plíny :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pro látkování a látkové pleny

Ikona - Miloslava Ščerbová

Miloslava Ščerbová