Látkové prsní vložky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LadyRebeka
Extra třída :D 12740 příspěvků 23.10.11 18:56
Látkové prsní vložky

Ahoj holky, doufám, že budu znovu u druhého dítka kojit a chtěla bych si pořídit prsní vložky, uvažuju nad látkovými, můžete mi napsat své zkušenosti s těmito vložkami? Jsou lepší než jednorázové? Jak sajou? Děkuji :huban:

Nejnovější recenze z kategorie Péče o prsa

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Eliška
Extra třída :D 11792 příspěvků 23.10.11 18:59

Používala jsem látkové od Anity, byla jsem spokojená, ale neteklo mi to tolik.
Diskuse už tu je, tedy spolu s látkovými MS vložkami - https://www.emimino.cz/…ojici-71443/

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61408 příspěvků 3 inzeráty 23.10.11 19:00

Za mě rozhodně látkové, mě byly ty jednorázové strašně nepříjemné, brrr… ale počítej s tím, že nasajou méně, je tedy potřeba častěji měnit.
Měla jsem jich několik, ale nejvíc mi vyhovovaly tyhle: http://www.latkovky.cz/…lla-s-house/ mají menší průměr než ostatní, tak se mi nekrabatily na mých „nic“ :mrgreen:

Ališa
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 23.10.11 19:03

Ahoj, já používám Farlin a jsem spokojená. Je pravda, že mi občas protečou. Z jednorázových (NUK) mi zase padá gel, když jsou proteklé.

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2435 příspěvků 385 inzerátů 23.10.11 19:29

já používala mam a byly super- vlněné, daly se do nich dát i vložky jiné do kapsy kterou obsahovaly(pro ty co mají více mléka)

Angua
Hvězda diskuse 50731 příspěvků 23.10.11 19:39

Pro člověka, co musel mít minule dlooouho ty gelové, je to ale asi nevyužitelné, co? :think:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61408 příspěvků 3 inzeráty 23.10.11 19:47
Angua píše:
Pro člověka, co musel mít minule dlooouho ty gelové, je to ale asi nevyužitelné, co? :think:

Pročpak? Akorát jich asi budeš potřebovat víc nebo vem tyhle http://www.latkovky.cz/…fbvlozkypod/ ty mají vrchní nepropustnou vrstvu

TornadoLou
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 23.10.11 19:49

Anguo,prepac za OT,ale co to znamena to erömü,v akej reci?Uz dlho nad tym dumam… :oops:

Angua
Hvězda diskuse 50731 příspěvků 23.10.11 19:50

Já nevím, se právě ptám :mrgreen: Zas bych nechtěla mít pak prsa o 3 velikosti větší :lol: :lol: :lol: 2 flanelové vrstvy mi právě nepřijdou tolik, aby mi to neteklo spodem… :think: Ale třeba to budu mít jinak, než poprvé.

Angua
Hvězda diskuse 50731 příspěvků 23.10.11 19:52

A kolik tak myslíte, že je těch vložek potřeba? :think: Abych to nemusela zas furt prát a stačilo to schnout…

TornadoLou píše:
Anguo,prepac za OT,ale co to znamena to erömü,v akej reci?Uz dlho nad tym dumam… :oops:

To je maďarsky elektrárna :lol: Ale je to z Cimrmana, tam to právě používají ve smyslu „v pořádku“ :mrgreen:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61408 příspěvků 3 inzeráty 23.10.11 19:55

Těžko říct, já měla jedny hedvábné, troje konopné ella's house a jedny ty s pul. A stačilo to, většinou jsem je přeprala v umyvadle a vymačkala do ručníku, pak to schne rychle.

Angua
Hvězda diskuse 50731 příspěvků 23.10.11 19:57

Jako zrovna jsi přepírala - průběžně?

Lama Lama
Hvězda diskuse 46995 příspěvků 1 inzerát 23.10.11 20:16

Bavlněné nemá moc smyl, protečou raz dva. To už si doma složím do podprdy na dobu kojení kapesník, nebo plenkový ubrousek od Kikka, savost stejná, snadnější schnutí, cena lepší.
Jinak používám vlněné hedvábné Popoliny. Byly na začátku moc příjemné,nepro­tékaly. Mají mnohem větší průměr, než jednorázové, takže nejsou tolik vidět, nepoposunují se a hlavně jsou příjemější. Bohužel ale vyžadují hodně jemnou péči - ruční praní, sušení na vzduchu(ne topení, sluníčkko). Mojí péči nepřežili, jsou sražené, podivného tvaru, ale stále funkční.
Pak mám bambus-merino Bundles. A ty jsou opravdu bezva. Peru taky ručně, ale přežijou i omylem puštěnou teplou vodu, sušení na topení. Na omak nejsou tak příjemné, jako jsou ty hedvábné. Ale už bych koupila jen ty.

Háta_x
Echt Kelišová 7576 příspěvků 23.10.11 20:25

Taky jsem o nich přemýšlela. Ale nelátkuju, tak neperu tak často bílé na 60. A MM mi stejně teklo tak, že jsem měnila ze začátku snad po každém kojení. Nakonec jsem našla jednorázovky, které neprotekly a vydržely, když jsme jeli třeba k dětské.

AnastazieB
Echt Kelišová 8166 příspěvků 23.10.11 20:57

Měla jsem taky ty Ella´s house, byly kupodivu nejlevnější. Měla jsem 3 páry. Mají flísovou vrstvu, která hned neproteče a nasajou hodně. Taky mi mlíko teklo hodně, ale tyhle vydržely, vždycky protekly až spodem, když už byly promočené.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama