Vymění zboží v Tescu bez účtenky?

1318
22.10.11 14:40

Vymění v Tescu bez účtenky???Prosím rychle

Maminky prosím!!!Dneska jsme koupili v Tescu autodráhu,je to výrobek Tesco,stála 699 Kč.Ale po složení jsme zjistili že autíčko v jedné dráze nejede.Problém je že malá zničila účtenku a hodila jí do pračky :zed: :cert: Myslíte že nám jí v Tescu vymění bez účtenky?Když je to ten samej den?A ještě nesmím zapomenout že jsme použili Club card.přece nejsme jediný kdo nemá účtenku,sakra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
kofola3
22.10.11 14:42
petrusepetrus píše:
Maminky prosím!!!Dneska jsme koupili v Tescu autodráhu,je to výrobek Tesco,stála 699 Kč.Ale po složení jsme zjistili že autíčko v jedné dráze nejede.Problém je že malá zničila účtenku a hodila jí do pračky :zed: :cert: Myslíte že nám jí v Tescu vymění bez účtenky?Když je to ten samej den?A ještě nesmím zapomenout že jsme použili Club card.přece nejsme jediný kdo nemá účtenku,sakra

Myslím,že jo.
Je to jejich výrobek a dnešní nákup dohledají.

• Citovat
  • Nahlásit
kofola3
22.10.11 14:42

Neplatila jsi třeba kartou?

• Citovat
  • Nahlásit
Baslerinda
22.10.11 14:44

S účtenkou ti výrobek vymění v jakémkoliv Tescu ale bez ní, si myslím, že ne, zkuste to a uvidíte, držím palce …

• Citovat
  • Nahlásit
4216
22.10.11 14:47

Za zkoušku nic nedáš. dej pak vědět jak jsi dopadla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23348
22.10.11 14:49

obávám se, že bez účtenky si v pr…
na informacích nebudou vědět, jeslti si to koupila včera nebo před třemi lety… :think:
na club kartě i na kreditce bude jen „vidět“ den nákupu, nikoliv co to bylo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kofola3
22.10.11 14:50
Mar__tanka1983 píše:
obávám se, že bez účtenky si v pr…
na informacích nebudou vědět, jeslti si to koupila včera nebo před třemi lety… :think:
na club kartě i na kreditce bude jen „vidět“ den nákupu, nikoliv co to bylo :nevim:

Můžou dohledat.
Já mám v tescu s reklamací bez účtenky dobrou zkušenost.

• Citovat
  • Nahlásit
31603
22.10.11 14:53

Prodejce má též kopii účtenky.
Budou ti zřejmě tvrdit, že to nejde. Nicméně když sdělíš, v kolik hodin jsi to přibližně kupovala, tak mají povinnost to dohledat a i vyreklamovat.

Před delší dobou o tom byl článek na Rodině, psala ho tuším paní s právním vzděláním, jak se pohádala s personálem Sparkys, když reklamovala elektrický auto.

Nemůžu to najít, ale našla jsem třeba toto: http://www.rodina.cz/…14557794.htm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kofola3
22.10.11 14:55
Gladys píše:
Prodejce má též kopii účtenky.
Budou ti zřejmě tvrdit, že to nejde. Nicméně když sdělíš, v kolik hodin jsi to přibližně kupovala, tak mají povinnost to dohledat a i vyreklamovat.

Před delší dobou o tom byl článek na Rodině, psala ho tuším paní s právním vzděláním, jak se pohádala s personálem Sparkys, když reklamovala elektrický auto.

Nemůžu to najít, ale našla jsem třeba toto: http://www.rodina.cz/…14557794.htm

Já tak nemůžu najít kopii účtenka od fotáku, který jsem kupovala 1.9 v euronicsu.
nějak blbne, ale i kdyby neblbnul, měla bych zajít se po kopii účtenky poptat, kdyby byla do budoucna třeba. Za rok se bude dohledávat hodně těžko.

• Citovat
  • Nahlásit
11527
22.10.11 15:08

neni jejich povinnost to vyhledavat, zalezi kdo bude zrovna na tech informacich sedet :nevim: uspech by si kazdopadne mela alespon s vypisem z uctu, jestli si teda platila kartou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
22.10.11 15:10

Jojo kupovali jsme dnes dopoledne kolem 10 hod a platili jsme kartou.Chlap na to ještě koukne a když to nedopadne tak rozložíme a zajedem to zkusit.Já bych tu naší malou nejraději :pocitac: ale na to jí zase moc miluju :srdce:
Jestli pojedem reklamovat tak dám vědět jak to dopadlo a děkuju moc jste zlaté :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4034
22.10.11 15:11

vymění bez problémů stačí na info nahlásit den a přibližnou hodinu nákupu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kofola3
22.10.11 15:12
petrusepetrus píše:
Jojo kupovali jsme dnes dopoledne kolem 10 hod a platili jsme kartou.Chlap na to ještě koukne a když to nedopadne tak rozložíme a zajedem to zkusit.Já bych tu naší malou nejraději :pocitac: ale na to jí zase moc miluju :srdce:
Jestli pojedem reklamovat tak dám vědět jak to dopadlo a děkuju moc jste zlaté :hug:

Eventuelně z netu z bankovnictví vytisknout tu platbu.

• Citovat
  • Nahlásit
1318
22.10.11 15:18
lokofa píše:
petrusepetrus píše:
Jestli pojedem reklamovat tak dám vědět jak to dopadlo a děkuju moc jste zlaté :hug:
:zed: :zed: :zed: Honza int.bankovnictví nemá…No rokládáme a jedem nebo to táta vyhodí z okna :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kofola3
22.10.11 15:20
petrusepetrus píše:
lokofa píše:
petrusepetrus píše:
:zed: :zed: :zed: Honza int.bankovnictví nemá…No rokládáme a jedem nebo to táta vyhodí z okna :mrgreen:

To je škoda. Ale věřím, že se domluvíte. Nejlépe, kdyby sis vzpomněla na číslo pokladny, budou mít dohledání jednoduché.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama