Reklama

Látkové vložky do podprsenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.12 10:17
Látkové vložky do podprsenky

ahoj, prosím o radu:

• koupila jsem si Popolini látkové vložky do podprdy a netuším, kterou stranou je mám dát k prsu? tou s buretovým hedvábím, nebo tou vlněnou?
  • jak často jste je praly? asi ručně, že?
  • měly jste víc párů?

děkuji! k.

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62563 příspěvků 3 inzeráty 09.02.12 10:20

Jojo, tou hedvábnou, určitě v ruce a měla jsem 4 páry, tedy jedny tyhle hedvábno-vlněné a troje konopí-fleece. Ty druhé mi vyhovovali víc, ale hlavně kvůli tomu, že měli menší průměr, ty s větším se mi strašně krčily v podprsence, ale já mám taky prsa velikosti A-

andelka83
Neúnavná pisatelka 19354 příspěvků 09.02.12 10:48

Já mám teda Disany a pak nějaké co už nevím jméno, tuším Farlin. Dohromady tedy 4páry. Prala jsem je obvykle v ruce.

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 09.02.12 10:59

Řekla bych tím buretovým hedvábím. Určitě v ruce a po každém použití (tj.měnit vždy při kojení), já jsem výměnu vložek teď u druhého flákala a přivodila jsem si tím krásnou moučnivku, bolelo to jak prase, udělali se mi ragády, nakonec jsem musela přestat nosit podprdu úplně, jakmile jsem si vzala podprdu a vložky, tak mě to začlo svědit :roll:
Takže bych přemáchla ve vodě na 30 a v něčem, v čem se může prát i vlna, třeba šampon, kterým koupeš dítě.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62563 příspěvků 3 inzeráty 09.02.12 11:48

Já jsem tedy výměnu taky dost flákala :oops: měnila jsem podle toho jak moc byly mokré a u mě tedy v pohodě.

tomikadze
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 09.02.12 12:24

Já neměla popolini, ale nějaké z obou stran stejné z bio obchůdku :nevim: Byl to ten nejlepší nápad na světě, měla jsem tři páry a sem tam se stalo, že nestihly uschnout. Tak jsem použila jednorázové a katastrofa! Bradavky jsem měla úplně rozmočené už po pár hodinách. Ty látkové jsem mohla mít celou noc a byly luxusní!
Měla jsi krásný nápad :potlesk: :palec:

Lama Lama
Hvězda diskuse 47861 příspěvků 09.02.12 13:41

Hedvábí na prsa. Mě tedy ta vlna kousala. Ona je i taková voděodpodivá, takže mi po té vlně stékalo mléko mimo.
Prát v ruce. Ale mě stejně vlna zplstnatěla a srazila se. Byly moc příjemné, ale dlouho nevydržely. Lepší mi přišly Bundles Bambus merino.
Měnila jsem podl e odtékání - zpočátku po každém kojení, pak třeba po půl dni.

jamoni
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 09.02.12 13:50

Já jsem prala s dětským oblečením v dětském prášku.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47861 příspěvků 09.02.12 14:23
jamoni píše:
Já jsem prala s dětským oblečením v dětském prášku.

a měla si ty vlněno hedvábné? to se muselo hned srazit :think: :think: Ted pokud nepereš dětské v ruce ve studené vodě.

Lexona
Kecalka 133 příspěvků 09.02.12 19:32

Holky, kde ty látkové vložky kupujete?

Lama Lama
Hvězda diskuse 47861 příspěvků 09.02.12 19:41

www.bavlnka.cz , www. latkovky.cz , www.branakdetem.cz , www.vbavlnce.czhttp://www.fler.cz/zbozi?…

Lexona
Kecalka 133 příspěvků 09.02.12 20:13
Alpaka píše:
www.bavlnka.cz , www. latkovky.cz , www.branakdetem.cz , www.vbavlnce.cz , http://www.fler.cz/zbozi?…

děkuji :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama