Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Obnovuji diskuzi… Holky, máme jet s malou do lázní po operaci slepého střeva… jedna doktorka mi říká, že Klimkovice, druhá teď, že Bělohrad… tak teď přemýšlím, kam… nemáte někdo zkušenosti s některými z nich? Nebo jestli tam někdo známý nebyl… nebo co se povídá?
@Jana Martinková píše:
Regina Hero - a byly jste tam spokoejní?
no, jak se to vezme… s lázeňskou péčí ano, akorát masáže, které měly trvat 15 minut byly tak 7 minut, jídlo bylo občas spíš děsné a byl problém vybrat něco pro malou… UHO stále vede, dovedli i steak polít tou hnusotou tak, že v talíři plaval… tedy přesněji řečeno, jsme zvyklí doma jíst zdravěji, víc zeleniny, já moc nezahušťuji moukou a tady byly na programu pořád husté moučné polévky, ke každému masu byla taková hustá šťáva a co mě docela vadilo, poslední den jsme měli do devíti hodin uvolnit pokoj a vystěhovat si věci a měli jsme ještě celé dopoledne procedury… jestli tam pojedete, to si pohlídej, aby vám to tak neudělali, já to netušila, myslela jsem, že si věci do auta odnosím až po procedurách, protože jsem třeba notebook a foťák v autě jen tak nechávat nechtěla, přece jen jsou to hodně drahé věci a kdyby mi to někdo ukradl, tak bych byla velmi nerada… jo a když jsme někam odjely autem, byl pak docela boj najít volné parkovací místo někde poblíž lázní (nechtěla jsem dávat dalších 1600 za hlídané parkoviště)… jinak je tam krásně, spousta míst na výlety, když se vydaří počasí…
Děkuji za odpověď - já už jezdím do léčebny pro dospělé s pohybovými problémy. Do Bělohradu jsem mohla jet, ale nakonec pojedu do lázní Velichovky.
@Regina Hero píše:
no, jak se to vezme… s lázeňskou péčí ano, akorát masáže, které měly trvat 15 minut byly tak 7 minut, jídlo bylo občas spíš děsné a byl problém vybrat něco pro malou… UHO stále vede, dovedli i steak polít tou hnusotou tak, že v talíři plaval… tedy přesněji řečeno, jsme zvyklí doma jíst zdravěji, víc zeleniny, já moc nezahušťuji moukou a tady byly na programu pořád husté moučné polévky, ke každému masu byla taková hustá šťáva a co mě docela vadilo, poslední den jsme měli do devíti hodin uvolnit pokoj a vystěhovat si věci a měli jsme ještě celé dopoledne procedury… jestli tam pojedete, to si pohlídej, aby vám to tak neudělali, já to netušila, myslela jsem, že si věci do auta odnosím až po procedurách, protože jsem třeba notebook a foťák v autě jen tak nechávat nechtěla, přece jen jsou to hodně drahé věci a kdyby mi to někdo ukradl, tak bych byla velmi nerada… jo a když jsme někam odjely autem, byl pak docela boj najít volné parkovací místo někde poblíž lázní (nechtěla jsem dávat dalších 1600 za hlídané parkoviště)… jinak je tam krásně, spousta míst na výlety, když se vydaří počasí…
Mě lázně chválili, je mi 16…Ale v Klimkovicích nemají místo, a Luhačovice - tam to neléčí…Zbývá Bělohrad. Ale je hrozně daleko…Žádné jiné nejsou? ![]()
Já jsem tam byla 5 týdnů a nemůžu si stěžovat. Nejedete na dovolenou do 5* hotelu na maledivy.. Tady jde o péči a ta byla výborná. Dali mě do pucu ![]()
Dobrý den. Obnovuji diskuzi. Dcera měla akutní zánět slepého střeva, jsou jí 3 roky. Pojedu tam s ní jako doprovod a s námi miminko, tak jsem z toho dost vyplašená. Schválili nám lázně Bělohrad, jedeme v červenci. Budu vděčná za rady a tipy. Je něco, co mi doporučíte vzít určitě sebou? A jak tam vše probíhá? Sociální zařízení je společné? Jaké jsou pokoje, personál.. budu opravdu vděčná za všechny informace. Soňa ![]()
Obnovuji diskuzi, řeším s dcerou lázně Bělohrad po operaci prasklé slepe střevo. Pojedu s ní jako placený doprovod dceři je 9. Budeme prý ubytovaný někde v hotelu pro dospělé přesně nevím kde a docházet na procedury a dodětských lázní.
Nemáte někdo kdo tam byl takto po slepém střevu dítě - jak ty procedury jsou rozhazené jak byl program přes den když by měla i skolu? nemá někdo i třeba pro inspiraci vyfocené
děkuji