Ledňáčci 2021 už znáte pohlaví miminek?

Anonymní
26.8.20 07:55

Ledňáčci 2021 už znáte pohlaví miminek?

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli už znáte pohlaví pasažéra ve vašem bříšku.
Vyšla vám vaše intuice? prani?
My máme doma už dva větší chlapečky a od 15tt víme, ze čekáme holcicku, včera byla na ult opět potvrzena.Jak je to u vás?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
494
26.8.20 08:52

My máme doma kluka 2 roky, teď jsem 19.tyden a nevíme co to bude zatím, nechce se ukázat. :) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.8.20 09:04

Já čekam tedy první a teď jsem 20+ 3 termín mám 11 ledna a už od 14 tt nám potvrdil doktor chlapečka 😊 na poslední kontrole na 100% (18+5).
Jinak jsem chtěla holčičku a přítel kloučka takže mám bohužel smůlu :D ale hlavně ať to je zdravé a vše v pořádku dopadne 😊
Přeju všem hodně štěstí 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.20 09:38

@adri26
Ahoj, i já jsem 19tt a byla jsem překvapena tím, že mi dr už v 15 tt ukázal pohlaví miminka…a trefil se(snad)i když teď na ult tam byly krásné 3 čárky:)
Máš nějakou intuici?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.20 09:41

@Petulinka1999
Ahoj Péťo,
i já to tak měla u prvního…byla jsem si jistá, že budeme mít holčičku, dokonce se mi o ní i zdálo a na ultrazvuku byl jasný chlapeček…a pak druhý…vlastně jsem se rozloučila s růžovým bonbónkem a ejhle…

• Citovat
  • Nahlásit
494
26.8.20 09:49

U prvního jsem od začátku věděla že to bude kluk a byl, teď jsem si to myslela taky, ale teď už si zase myslím holku, takže fakt nevim. :D nám poprvé řekli pohlaví už ve 13.tydnu, ale teď se hrozně vrtí a má tam pupeční šňůru… :D

Příspěvek upraven 26.08.20 v 09:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
600
26.8.20 09:50

Porad nevime, ale pristi tyden nas ceka 4d ultrazvuk, tak tam uz se snad dozvime :lol: vypada to na kluka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
26.8.20 10:28

Půjdu proti proudu, jsem 20 tt a pohlaví znát nechceme. Ani u prvního (narodila se dcera 2018) jsme to znát nechtěli - máti mě podezřívala, že to víme a říci nechceme, no nevěděli jsme to. Takové překvapení na porodní sál pro oba :-). Sice první jsem se dozvěděla až cca hodinu po porodu (akutní CS), ale snad u toho druhého prcka to budu vědět ihned, jak vykoukne na svět. Holky, ať máte pohodová těhotenství i porody bez ohledu na to, co se vám nakonec narodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.8.20 07:42
@Anonymní píše:
@Petulinka1999
Ahoj Péťo,
i já to tak měla u prvního…byla jsem si jistá, že budeme mít holčičku, dokonce se mi o ní i zdálo a na ultrazvuku byl jasný chlapeček…a pak druhý…vlastně jsem se rozloučila s růžovým bonbónkem a ejhle…

Je tak supr 😊 třeba mi to taky tak vyjde 😊 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1763
27.8.20 07:46

Jsem 21+5 a od začátku jsem tušila, že to bude kluk. Doktor nejdřív tvrdil holku, ale na druhém scr už řekl kluka.
Bylo nám jedno co to bude, je to naše první. Jako druhé bychom chtěli to opačné pohlaví, mít páreček ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1763
27.8.20 07:53
@PETRAKIM píše:
Půjdu proti proudu, jsem 20 tt a pohlaví znát nechceme. Ani u prvního (narodila se dcera 2018) jsme to znát nechtěli - máti mě podezřívala, že to víme a říci nechceme, no nevěděli jsme to. Takové překvapení na porodní sál pro oba :-). Sice první jsem se dozvěděla až cca hodinu po porodu (akutní CS), ale snad u toho druhého prcka to budu vědět ihned, jak vykoukne na svět. Holky, ať máte pohodová těhotenství i porody bez ohledu na to, co se vám nakonec narodí.

My jsme si to nechali říct, ale necháváme si to pro sebe :)
Tchyne s maminou šílí, že budou kupovat věcičky v neutrálních barvách :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.20 08:44

Ahoj holky, Dekuji za reakce, jsem potěšena;)
I u nás je to tajemství! ani manžel neví a nech vědět, co to bude…zbytek rodiny taky ne, jen moje segra to ví…ale ta má zákaz mluvit;)
Takže překvapeni pro všechny kolem;)

• Citovat
  • Nahlásit
403
27.8.20 09:48

@Rachel_cz To je přesně důvod, proč to nechceme taky vědět - u první jsme kupovali neutrál, nyní mimi vše podědí, těch holčičích věcí také máme dost, ale neurálu máme více. Já kdybych to věděla, tak neudržím jazyk za zuby a prokecnu to… :-)

Další důvod, trochu takový zvláštní - kdyby se cokoliv stalo zlého a o mimi jsme přišli, člověk to nemá tak spojené s konkrétním jménem a pohlavím. Prostě si „trochu drží odstup“. Mám za sebou jedno ZT v prvním trimestru hned u prvního těhotenství, tak ta zkušenost mě trochu ovlivnila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
28.8.20 15:21

Sice nebudeme mít lednacka ale listopadacka druhé miminko chtěli jsme holčičku ale je to určitě druhý loupeznik :) manželovo to bude šesté dítě a z toho pět kluků 8o a holku má už plnoletou jako první takže čekáme i možná už vnoucatko :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
14.9.20 17:43

Ano, víme. Jsem ve 24 tt a víme to už od 15tt, kde se nám krásně ukázalo. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama