Lehké špinění 9. den po ET

44
8.6.11 19:23

lehké špinění 9.den po ET

Ahoj chtěla jsem se zeptat jak moc je to v háji když 9 dní po et jsem začala špinit jinak mě nic nebolí a jsem v poho dík za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8431
8.6.11 19:36

Martina

janulik píše:
Ahoj chtěla jsem se zeptat jak moc je to v háji když 9 dní po et jsem začala špinit jinak mě nic nebolí a jsem v poho dík za odpovědi

ahoj Jani je tu spousta holek co špinila a byla těhotná takže vůbec nic není ztraceno,netrap se věř :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3730
8.6.11 19:38

Jani hlavně se tím moc nestresuj,to nemusí vůbec nic znamenat!Musíš věřit že bude líp :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1212
8.6.11 19:46

Ahoj,
při mém posledním IVF jsem špinila od 7 dne. Asi týden. Pak to přestalo, udělala jsem v termínu daném CARem těhotenský test a byly tam //. No a mám 15měsíčního kluka. A během prvního trimestru jsem špinila ještě několikrát. Doktor říkal, že to může být, že se nemám stresovat. No, jemu se to říkalo lehce, ale jak to udělat, že :roll:
Takže neházej flintu do žita, určitě to bude v pohodě :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18551
8.6.11 19:50

ahoj januliku, musím tě uklidnit, taky jsem malinko zašpinila, taky 9den :mrgreen: a výsledek vidíš v metříku. Dokonce jsem špinila trošku čerstvou krví, ale věřila jsem pořád. Mě+li jse zavedené dvojčátka, a jen ten 9den odešlo jedno z nich a jeden silák se udržel :srdce:
Takže určitě není nic ztraceno! Držím pěsti. Test jsi nezkoušela? já měla pozit už 6den po ET s jedním bobkem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47911
8.6.11 20:05

Ze dvou transferů jsem jednou špinila a těhotná byla, podruhé vůbec a nebyla jsem. Na druhou stranu někdo špiní a pak se z toho rozkrvácí. Takže to nemusí znamenat vůbec nic :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2486
8.6.11 20:42

No to spíš znamená že těhotná jsi :palec: to je nidace ne? Stalo se mi to jednou v životě a to když jsem byla těhotná (i když to pak nedopadlo).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.11 20:49

Januliku,to špinění může znamenat uhnizďování,takže nic v háji být nemusí.Snaž se být v klidu a šetři se.Přeju ti,aby to dobře dopadlo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
10.6.11 20:20

tak to asi bohužel nedopadlo ve středu večer se to rozkrvácelo ale děkuju za podporu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.11 21:06

A kolik embryjek ti vraceli?Mohlo se klidně stát,že to jedno vzdalo a další zůstává.Už je to klasická MS?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama