Letní přikrývání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lukye
Nováček 10 příspěvků 23.04.18 09:42
Letni prikryvani

Zdravím maminky, prosím o rady a zkušenosti. Mam 6-ti měsíčního chlapečka a teď řeším spinkani a prikryvani. Máme doma celkem teplo, snažím se udržovat v ložnici na spinkani cca 20 stupňů, ale až bude teplo tak tam bude ještě víc (většinou tak 22-23) a malý má klasickou peřinku. Teď ale se mi začíná odkopavat, v noci má studené paže (má krátké pyžamko) ale nohy má pod tou dekou zpocene. Prosím, čím děti na léto prikryvate? Dáváte jim dlouhá pyžamka? U nás od narození neexistuje asi zavinovačka ani spací pytel. Vůbec v tom nechtěl být. děkuji za rady

Reakce:
selia
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 23.04.18 09:45

@Lukye Pyžamko - overal, kdby mu i tak bylo zima (ale asi nebude), tak pod to body s krátkým a nepřikrývat

kontramatka
Závislačka 3765 příspěvků 23.04.18 09:52

Dávala bych na spaní overalek s dlouhasem a v létě povlíkla místo peřiny jen dečku. V nějvětších vedrech pak bodynko s krátkým nebo jen plenu

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 34209 příspěvků 23.04.18 09:55

Kluk spal většinou v body s krátkým rukávem, nebo overalem s krátkým rukávem a krátkými nohavicemi. Ve vedrech jen v pleně. A přikrývala jsem buď tenkou dečkou nebo tetra plenou.
A není důležitá teplota rukou, nohou ale teplota na zátylku

Lukye
Nováček 10 příspěvků 23.04.18 10:03

Super, dekuju, tak ja dam overalek a povlekla jsem do povlečení takovou teplou deku místo peřinky, pro případ náhlého ochlazení a uvidíme. Moc dekuju :potlesk: Já mu do kočárku koupila takovou speciální bavlněnou deku ale byla dost draha tak se mi další kupovat nechce a neustále ji přenášet taky ne :D

Lukye
Nováček 10 příspěvků 23.04.18 10:17

Super, dekuju, tak ja dam overalek a povlekla jsem do povlečení takovou teplou deku místo peřinky, pro případ náhlého ochlazení a uvidíme. Moc dekuju :potlesk: Já mu do kočárku koupila takovou speciální bavlněnou deku ale byla dost draha tak se mi další kupovat nechce a neustále ji přenášet taky ne :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >