Letní přikrývání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lukye
Nováček 10 příspěvků 23.04.18 09:42
Letni prikryvani

Zdravím maminky, prosím o rady a zkušenosti. Mam 6-ti měsíčního chlapečka a teď řeším spinkani a prikryvani. Máme doma celkem teplo, snažím se udržovat v ložnici na spinkani cca 20 stupňů, ale až bude teplo tak tam bude ještě víc (většinou tak 22-23) a malý má klasickou peřinku. Teď ale se mi začíná odkopavat, v noci má studené paže (má krátké pyžamko) ale nohy má pod tou dekou zpocene. Prosím, čím děti na léto prikryvate? Dáváte jim dlouhá pyžamka? U nás od narození neexistuje asi zavinovačka ani spací pytel. Vůbec v tom nechtěl být. děkuji za rady

Reklama

Reakce:

selia
Ukecaná baba ;) 1882 příspěvků 2 inzeráty 23.04.18 09:45

@Lukye Pyžamko - overal, kdby mu i tak bylo zima (ale asi nebude), tak pod to body s krátkým a nepřikrývat

kontramatka
Závislačka 3689 příspěvků 23.04.18 09:52

Dávala bych na spaní overalek s dlouhasem a v létě povlíkla místo peřiny jen dečku. V nějvětších vedrech pak bodynko s krátkým nebo jen plenu

lucenka
Vesmírná mluvilka 30667 příspěvků 23.04.18 09:55

Kluk spal většinou v body s krátkým rukávem, nebo overalem s krátkým rukávem a krátkými nohavicemi. Ve vedrech jen v pleně. A přikrývala jsem buď tenkou dečkou nebo tetra plenou.
A není důležitá teplota rukou, nohou ale teplota na zátylku

Lukye
Nováček 10 příspěvků 23.04.18 10:03

Super, dekuju, tak ja dam overalek a povlekla jsem do povlečení takovou teplou deku místo peřinky, pro případ náhlého ochlazení a uvidíme. Moc dekuju :potlesk: Já mu do kočárku koupila takovou speciální bavlněnou deku ale byla dost draha tak se mi další kupovat nechce a neustále ji přenášet taky ne :D

Lukye
Nováček 10 příspěvků 23.04.18 10:17

Super, dekuju, tak ja dam overalek a povlekla jsem do povlečení takovou teplou deku místo peřinky, pro případ náhlého ochlazení a uvidíme. Moc dekuju :potlesk: Já mu do kočárku koupila takovou speciální bavlněnou deku ale byla dost draha tak se mi další kupovat nechce a neustále ji přenášet taky ne :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

10 důvodů, proč nejezdit do Řecka: Tzatzikáři, tohle nečtěte!

Chorvatsko to sice není, i tak se Řecko mezi českými turisty těší velké... číst dále >

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama