Levný paušál - volné sms a internet

130
20.3.17 09:58

Levný paušál-volné sms a internet

Přešla jsem z paušalu u Vodafone za 699kč na kredit. Byla jsem spokojená protože jsem utratila jen asi jeden kredit ěmsíčně za 200kč jenže v momentě kdy bylo potřeba něco vyřídit nečekanéhoa td tak jsem kolikrát provolala ten kredit celý, takže začínám uvažovat zda se přece jen ten paušál nevyplatí.
Posílám víc zprávy než volám. A tak uvažuji co se vyplatí. Už nechci žádný takový ten velký paušál jako neomezené vše za 600-800kč.
To je hodně. Tak mě napadlo zda se dělá třeba tarif za 300-400kč kde jsou neomezené jen sms nebo naopak internet atd? Moc nepotřebuji volání tak pro mě by bylo ideální něco jako placené volaní, ale neomezené sms do všechn sítí +třeba 1GB internetu…ale nic nemužu najít. Máte někdo takovýto alternativní tarif?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16837
20.3.17 10:08
@lampulina píše:
Přešla jsem z paušalu u Vodafone za 699kč na kredit. Byla jsem spokojená protože jsem utratila jen asi jeden kredit ěmsíčně za 200kč jenže v momentě kdy bylo potřeba něco vyřídit nečekanéhoa td tak jsem kolikrát provolala ten kredit celý, takže začínám uvažovat zda se přece jen ten paušál nevyplatí.
Posílám víc zprávy než volám. A tak uvažuji co se vyplatí. Už nechci žádný takový ten velký paušál jako neomezené vše za 600-800kč.
To je hodně. Tak mě napadlo zda se dělá třeba tarif za 300-400kč kde jsou neomezené jen sms nebo naopak internet atd? Moc nepotřebuji volání tak pro mě by bylo ideální něco jako placené volaní, ale neomezené sms do všechn sítí +třeba 1GB internetu…ale nic nemužu najít. Máte někdo takovýto alternativní tarif?
@lampulina píše:
To je hodně. Tak mě napadlo zda se dělá třeba tarif za 300-400kč kde jsou neomezené jen sms nebo naopak internet atd? Moc nepotřebuji volání tak pro mě by bylo ideální něco jako placené volaní, ale neomezené sms do všechn sítí +třeba 1GB internetu…ale nic nemužu najít. Máte někdo takovýto alternativní tarif?
O2 ted nabizi neomezene volani, sms a 200 mb net za 399,– my mame levnejsi, ale stale nam to nabizeji
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4186
20.3.17 10:17

Já i manžel máme už asi 4 roky alternativní Voocall a jsme spokojený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
20.3.17 10:17

Já mám od Centropolu paušál za 1Kč, kde mám volání za 1.50Kč za inutu do všech sítí a stejně tak i SMS za 1.50Kč do všech sítí. K tomu se dá dokoupit balíček na internet. Já ho tedy nemám, protože jsem zatím doma, ale až budu chodit do práce, tak si ho nejspíš zaplatím. Takže možná bych zauvažovala nad něčím takovým. V konečném důsledku si člověk ty volné minuty řádně zaplatí, takhle žádné volné minuty nemám a měsíčně provolám a proesemeskuji tak stovku maximálně (většinou je to mnohem míň). Když člověk volá lékařům apod, tak se vejde maximálně do pár minut. Centropol už tento tarif nenabízí, ale porozhlédla bych se, jestli někde nějaký zajímavý tarif tohoto rázu není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 10:18

Já mám teď paušál od t-mobile, ale žádná sláva mám tarif, S námi v sítích: sms neomezeně do všech sítí, volání do t-mobile neomezeně, 30 volných minut do ostatních sítí a 200 MB, a balíček, mobilní internet +1,5GB, a platím cca 650Kč. Jen ten balíček stojí 349Kč :zed: ale snad to zlevní. Vůbec nikde mi nebyli schopni mi najít lepší tarif. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
20.3.17 10:22
@Amys píše:
Já mám od Centropolu paušál za 1Kč, kde mám volání za 1.50Kč za inutu do všech sítí a stejně tak i SMS za 1.50Kč do všech sítí. K tomu se dá dokoupit balíček na internet. Já ho tedy nemám, protože jsem zatím doma, ale až budu chodit do práce, tak si ho nejspíš zaplatím. Takže možná bych zauvažovala nad něčím takovým. V konečném důsledku si člověk ty volné minuty řádně zaplatí, takhle žádné volné minuty nemám a měsíčně provolám a proesemeskuji tak stovku maximálně (většinou je to mnohem míň). Když člověk volá lékařům apod, tak se vejde maximálně do pár minut. Centropol už tento tarif nenabízí, ale porozhlédla bych se, jestli někde nějaký zajímavý tarif tohoto rázu není.

ty sms bych chtěla vyloženě neomezeně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
20.3.17 10:23
@araw píše:
O2 ted nabizi neomezene volani, sms a 200 mb net za 399,– my mame levnejsi, ale stale nam to nabizeji

co máte levnějšího?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
20.3.17 10:23
@Stevia píše:
Já i manžel máme už asi 4 roky alternativní Voocall a jsme spokojený.

a jakou anbídku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11509
20.3.17 10:24
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
359
20.3.17 10:29

Nevím kolik vám je let, ale v T-mobile mám tarif s Vámi pro mladé do 26let. Stojí 399 a jsou tam neomezené smsky do všech sítí. Neomezené volání v Tmobile a volné minuty do dalších sítí. A 700mb internet. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
20.3.17 10:30
@lampulina píše:
ty sms bych chtěla vyloženě neomezeně…

Aha, no já přes den doma zapínám wifi, takže když už, tka píšu přes mesengera, takže vlastně zadarmo. Dneska už ho má téměř každý (tedy z těch, co mají FB).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4186
20.3.17 10:31
@lampulina píše:
a jakou anbídku?

To ti z hlavy nepovím, já se o to nestarám, to má na starost můj muž, jen vím, že se vejdu do cca 200;
Ale chce to projet ty jejich tarify, a já hlavně využívám whatsApp, má ho dost známých a tím je to levnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14334
20.3.17 11:08

A kolik ti je? Kdyby ses vesla do 26 let, tak t-mobile ma super tarif pro mlade, 399kc mesicne, volnych 100minut mimo sit, do site zdarma, sms neomezene a internet (nevim kolik, ale vyuzivam denne a nestalo se mi ze by data dosli).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.17 11:20

Myslím, že Vodafone má nějaký studentský tarif za asi 400, kde jsou neomezené smsky a hodně volných minut na volání.
My máme neomezené volání i sms u TM z 450, ale byla to trochu diplomacie při vyjednávání.
Prosím o anonym, osobní fin. údaje.

• Nahlásit
  • Citovat
130
20.3.17 11:50

Nejsem student spíš naopak :zed: :zed: :zed:

koukala jsme an o2 atd ale tady ty firmy mají sice neomezené ale drahé celkem…
já hodně píšu a občas internet, ale zase kdybych měla internet a využívala jen wahtsapp atd tak ušetřím za sms i volání a nebo naopak málo internetu a hodně sms…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama