Problém s mobilním telefonem - HUAWEY

400
18.3.17 10:06

Problém s mobilním telefonem - HUAWEY

Krásný den všem, prosím, chtěla bych se Vás zeptat, jak přistupovat k tomu, když se mi telefon vypnul, přitom je nabitý na 80%, a když ho chci zapnout, tak se mi ukazuje zablokovaná sim karta a telefonování pouze do tísnové linky, ale když si chci zadat pin kod tak bohužel telefon nereaguje na dotykové psaní, co s tím, nevím si vůbec rády :nevim: :think: jak by jste postupovaly vy, co případně dělat a jak telefon zprovoznit? Telefon bohužel potřebuji v použitelnosti! Mockrát děkuji :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7670
18.3.17 10:10

Myslíš Huawei? :mrgreen:

Třískni tím šmejdem o zem a kup si normální telefon ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
18.3.17 10:13

Šmoulice

Jojo, no nemám ho příliš dlouho zase, nikdy mi problém nedělal a vždy jsme si rozuměly, potřebovala bych spíše radu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
663
18.3.17 10:15

@Šmoulice ja mam Huawei 5let a sem vážně spokojená, muž měl samsung a byl priserny, takže taky přešel k téhle značce, v posledních letech je to celkem kvalitni telefon :).
@Kamila17 dojdi do servisu, muze to byt cimkoliv :-) pokud ho máš jestee v záruce tak reklamuj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11278
18.3.17 10:18

@Kamila17 jestli ho máš v záručce, tak reklamovat, jinak odnést někam do mobil servisu,
já mám už druhý mobil od této značky a spokojenost i manžel má jeden, za 5 let bez problému ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4672
18.3.17 10:21

Pokud je v záruce tak reklamace a pokud ne, tak do servisu.
Jinak já mám Huawei už druhý a neměnila, předtím jsem měla Samsung a větší křáp jsem nezažila, zasekával se, vypínal se…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
18.3.17 10:22

Míša 95

Mám ho necelé 2 roky, 2 roky ho budu mít budu právě v prosinci - 2017. Právě kde jsem kupovala telefon, mají otevřeno, až v pondělí, určitě zajdu, takže myslíš, že sama nezprovozním? :think: právě taky jsem s ním nikdy neměla problém, až tedka, což mě mrzí :think: určitě v pondělí zajdu, ale ráda bych nějak zprovoznila o víkendu, ale koukám, že to asi nepůjde! :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
18.3.17 10:28

Holky, právě nikdy nebyl žádný problém, až teďka :-( v prodejně, kde jsem kupovala mají otevřeno, až v pondělí :-( dneska tohle a začalo se to poměrně sekat a rychle vybíjet :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
663
18.3.17 10:29

@Kamila17 je možný, ze se vzpamatuje sám :-) ale jinak bych se v něm moc nehrabala, pokud tomu nerozumis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
18.3.17 10:34

Míša 95

Záruka je asi zhruba 2-3 roky, že ano, nemám u sebe záruční list, tak se ptám, zhruba na jak dlouho u tohoto telefonu záruka je aktivní, prosím? V pondělí tam určitě dojdu, budu muset :think: ale z čeho se to mohlo zablokovat nechápu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
663
18.3.17 10:40

@Kamila17 2roky,pokud sis nezplatila prodloužení :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
18.3.17 10:42

Tak to ještě stihnu, když mi to končí prosinec - 2017!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
18.3.17 10:48
@Šmoulice píše:
Myslíš Huawei? :mrgreen:Třískni tím šmejdem o zem a kup si normální telefon ;)

A co máš ty za mobil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23411
18.3.17 11:11
@Ice79 píše:
A co máš ty za mobil?

Co asi :jazyk: já mám Huawei asi rok a jsem moc spokojená, ono taky záleží na modelu.
Zkusila bych vyndat sim a vrátit, pokud se rychle vybíjí, asi má v háji baterku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7670
18.3.17 11:43
@Ice79 píše:
A co máš ty za mobil?

Hádej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek