Jak se vám žije na Liberecku?

67
7.6.20 16:25

Liberecko- jak se vam zije?

Ahoj,
jsme mlada rodina a chteli bychom se prestehovat do Libereckeho kraje. Strasne se nam libi mistni priroda a blizkost Nemecka.

Liberec zname jen centrum, kde si bydleni nemuzeme dovolit a domu na prodej je tam celkove malo. Byt nechceme a ani panelaky kolem, spise starsi zastavbu, nebo nejakou vetsi vesnici s dobrym spojenim do liberce. Kdo zijete v okoli, kde je tam hezky? Premyslime i o Frydlantu nebo Jindrichovicich, ale to je mozna az moc daleko.

Dekuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36415
7.6.20 16:43
@Simu píše:
Ahoj,
jsme mlada rodina a chteli bychom se prestehovat do Libereckeho kraje. Strasne se nam libi mistni priroda a blizkost Nemecka.

Liberec zname jen centrum, kde si bydleni nemuzeme dovolit a domu na prodej je tam celkove malo. Byt nechceme a ani panelaky kolem, spise starsi zastavbu, nebo nejakou vetsi vesnici s dobrym spojenim do liberce. Kdo zijete v okoli, kde je tam hezky? Premyslime i o Frydlantu nebo Jindrichovicich, ale to je mozna az moc daleko.

Dekuji :srdce:

Zalezi kolik mate penez a kde budete pracovat. V Liberci jsou nektere hezke domy na prodej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
7.6.20 16:52
@jkra píše:
Zalezi kolik mate penez a kde budete pracovat. V Liberci jsou nektere hezke domy na prodej.

Praci mame z domova pres PC, ale chceme byt blizko velkeho mesta kvuli aktivitam pro deti, sluzbam atd. Co jsem koukala, tak domy vetsinou nad 6 milionu, to uz je pro nas moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3414
7.6.20 17:58

Liberec je moc pekne mesto k zivotu. Ja primo z Liberce nejsem, ale znam to tam a mam tam pribuzne. Frydlant je dira..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36415
7.6.20 18:01

No okolni vesnice jsou nektere fajn, ale tak nechcete zkusit Zitavu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
7.6.20 18:06

Frýdlant je hrozne spinavy mesto. Zila jsem asi 8let v Novém Měste pod Smrkem, to je hrozna dira, neni tam práce, a shlukuji se tam takovy ty, co nechcete mit za sousedy. :lol: Jindřichovice jsou fajn, ale tam chcipl pes.. Tam opravdu nic neni.. Zalezi co vy shanite.. Ja jsem puvodne z Liberce, tam to miluju.. Ted ziju tretim rokem v Jablonci a jsem taky spokojena. Priroda na kazdym kroku, krasna prehrada… A i v tom Lbc je clovek za cca 20 minut..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
7.6.20 18:26
@jkra píše:
No okolni vesnice jsou nektere fajn, ale tak nechcete zkusit Zitavu?

Nevim, no cetla jsem, ze tam zije docela dost Cechu. Ale nevim no, jak by se tam zilo.

@Konys píše:
Frýdlant je hrozne spinavy mesto. Zila jsem asi 8let v Novém Měste pod Smrkem, to je hrozna dira, neni tam práce, a shlukuji se tam takovy ty, co nechcete mit za sousedy. :lol: Jindřichovice jsou fajn, ale tam chcipl pes.. Tam opravdu nic neni.. Zalezi co vy shanite.. Ja jsem puvodne z Liberce, tam to miluju.. Ted ziju tretim rokem v Jablonci a jsem taky spokojena. Priroda na kazdym kroku, krasna prehrada… A i v tom Lbc je clovek za cca 20 minut..

O praci nam tak nejde, tu mame z domova. Na druhou stranu vzdy o ni muzeme prijit a pak by bylo fajn, kdyby v miste fungovalo dobre spojeni do Liberce kvuli praci. Koukame na pozemky kolem, cenove je to teda dost drahe, to je jasne. Znate treba oblast Machnin? Tam se jich par prodava, a je to vlastne jeste cast Liberce, ale uz v prirode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
7.6.20 18:36

@Simu tak zrovna tenhle kout Lbc moc neznam, byla jsem tam jen parkrat.. Takze to bych Vám kecala.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
7.6.20 18:42

@Konys To nevadi :) Projedeme si to, ale osobni zkusenosti jsou nejlepsi :) I treba kam ne, kde je to hrozne a tak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36415
7.6.20 18:45

Machnin neni spatnej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36415
7.6.20 18:47

V Lb Dolni a horni Hanychov. Oldrichov v Hajich je hezky, Mnisek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama