Lidl taška

17.8.15 14:52

Lidl taška

Měla bych dotaz-koupila jsem v Lidlu na nákup tu jejich tašku, jak bývá u pokladny, takovou tu velkou pevnou se vzorem ovoce(na jedné straně řez kiwi, na druhé grep)-za cca 40Kč.
Chci ji dál na nákupy používat (je velká, pevná, vypadá celkem dobře).
Jak se to dělá, aby mi ji nechtěli při příštím nákupu narkovat znova? Je nová, neopotřebovaná, jak dokážu, že jsem ji přinesla koupenou a nevzala u pokladny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1096
17.8.15 14:56

@lokidottir
Normálně ji nacpu do kabelky a za pokladnou vytáhnu. Mám takovou z globusu a nosím ji tam vždy, nikdy mi nikdo nic neřekl.. Od toho ty tašky přece prodávají, aby se používali i dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.8.15 15:02

No tuhle právě do kabelky nenacpu (to jde udělat s těma měkkýma z igelitu za 5Kč-taky bývají se vzory ovoce), tahle je z pevnějšího plastu, fakt velká, jde akorát tak ohnout, ale nejde nikam schovat.

Příspěvek upraven 17.08.15 v 15:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40270
17.8.15 15:02

Ještě že už se venku ochladilo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1224
17.8.15 15:03
@Janča91 píše:
@lokidottir
Normálně ji nacpu do kabelky a za pokladnou vytáhnu. Mám takovou z globusu a nosím ji tam vždy, nikdy mi nikdo nic neřekl.. Od toho ty tašky přece prodávají, aby se používali i dál.

Přesně tak to dělám i já. Tašku vytáhnu až za pokladnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.8.15 15:04

Camael:
Jako chápu, že to není dotaz týkající se života a smrti, ale snad jsme lidi, tak trochu ohleduplně, bych prosila.
Bývají tu i dementnější diskuze a zeptat se můžu, ne?

Příspěvek upraven 17.08.15 v 15:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3348
17.8.15 15:05

Si ji podepis…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
17.8.15 15:06

Tašku mám v prostoru pro „dítě“ a nikdy se mi nestalo, že by ji po mě chtěli platit znovu. Pokud jsou obavy za znovuzaplacení optala bych se ostrahy nebo bych si tam odchytla nějakou prodavačku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
17.8.15 15:07

Dělám to jako @Janča91 . Kdybych jí nechtěla muchlat a mít třeba na uchu košíku, tak bych asi zkusila fixou začmárat kód (od dětství mám nějakou hrůzu z toho, aby mě někdo neobvinil, že jsem v krámu něco ukradla, a to se mi to zatím nestalo :mrgreen: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
vin
1327
17.8.15 15:09

@lokidottir
Mam ji taky, je fakt dobra.
Vubec bych to neresila. Proste bych ji mela a tim to konci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17093
17.8.15 15:19

To mi neříkejte, že neznáte nálepky, co dávají na informacích 8o když nesu do krámu něco, co by mi mohlo být namarkované znova, zajdu na informace a oni mi na tu věc dají jejich nálepku, že to už bylo placené. Mám na přepravce na nákup štítek z tesca a v kauflandu mi to lepí vždy na pití pro děti, které máme sebou a oni ho tam prodávají. Ale i v obyčejným malým krámku u nás na vsi, kde žádné nálepky nedávají, staší říct prodavačce na kase, že tohle nebo tohle už mám sebou ;)

Žádná věda a přijde mi to tak samozřejmé, jako „Dobrý den“, když do toho krámu vlezu 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
17.8.15 15:23
@Jazz27 píše:
To mi neříkejte, že neznáte nálepky od informací 8o když nesu do krámu něco, co by mi mohlo být namarkované znova, zajdu na informace a oni mi na tu věc dají jejich nálepku, že to už bylo placené. Mám na přepravce na nákup štítek z tesca a v kauflandu mi to lepí vždy na pití pro děti, které máme sebou a oni ho tam prodávají.Není nic jednoduššího, než nahlásit na pokladně, že tuhle tašku už mám sebou 8o

Tak ne všude to mají, dokonce ani ne v každém tesku :lol:

Ale u nás stačí jen ohlásit při vstupu, případně odchytit prodavačku, pokud tam bezpečnostní služba zrovna není. Ale s taškou bych se nepárala, buď bych jí podepsala a nebo bych natvrdo řekla, že jsem si ji koupila už minule :nevim: Myslím, že nebudeš jediná, takže to nebudou nijak řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17093
17.8.15 15:26

@Amys psala jsem, že stačí i nahlásit na pokladně, když krám nemá informace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5943
17.8.15 15:55
@Jazz27 píše:
To mi neříkejte, že neznáte nálepky, co dávají na informacích 8o když nesu do krámu něco, co by mi mohlo být namarkované znova, zajdu na informace a oni mi na tu věc dají jejich nálepku, že to už bylo placené. Mám na přepravce na nákup štítek z tesca a v kauflandu mi to lepí vždy na pití pro děti, které máme sebou a oni ho tam prodávají. Ale i v obyčejným malým krámku u nás na vsi, kde žádné nálepky nedávají, staší říct prodavačce na kase, že tohle nebo tohle už mám sebou ;)Žádná věda a přijde mi to tak samozřejmé, jako „Dobrý den“, když do toho krámu vlezu 8o

Byla jste někdy v Lidlu? Asi ne, neb tam vám nálepku nemá kdo nalepit - tam žádná info- přepážka nebo tak něco není.
A to nemluvím o to, že u některých prodejen Lidlu se ke kase bez předchozího průchodu prodejní plochou nedostanete. Jsou zde dvoje dveře - jedny dovnitř a jedny ven a ty co jsou ven vedou od kas a otevírají se na čidlo, ale zevnitř! z venku se vám dveře neotevřou, takže se k pokladním bez prolezení prodejny nedostanete

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5943
17.8.15 15:55
@Jazz27 píše:
@Amys psala jsem, že stačí i nahlásit na pokladně, když krám nemá informace.

ale to u poloviny prodejen Lidlu znamená nejprve prolézt prodejní plochou - rovnou k pokladním se nedostanete

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama