Lunární kalendář

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vesna006
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 28.01.11 16:41
Lunární kalendář

Ahoj ženy, zakládám tohle téma, protože jsem si oblíbila Měsíc jako takový. A mám doma knihy, které se zabývají Lunou v zahradě a taky cvičením. Hledám někoho podobně „postiženého“ :andel: Pomohlo Vám cvičení podle Luny? Nebo se rýpete v záhoně podle lunárního kalendáře? Tak honem sem :dance: ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 28.01.11 17:27

Jejda, už asi tři dny sleduju, kdy bude dobré stříhat si vlasy :lol: Většinou Měsíc sleduju jen nárazově, třeba na jaře při sázení semínek. Ale tentokrát jsem natrefila na dobře zpracované stránky, snad mi to vydrží déle :)

Lena F.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.11 18:03

Na Měsíc jsem trochu ujeta ale na cvičení ne :lol:

Lena F.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.11 18:04
chuanitka píše:
Ale tentokrát jsem natrefila na dobře zpracované stránky, snad mi to vydrží déle :)

Co to jsou za stranky, prosím?

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 28.01.11 18:44
Lena F. píše:
chuanitka píše:
Ale tentokrát jsem natrefila na dobře zpracované stránky, snad mi to vydrží déle :)
Co to jsou za stranky, prosím?

http://www.spektrumzdravi.cz/
Stránky jako takové jsem moc nestudovala, ale nahoře vpravo je odkaz na charakteristiku dne. Líbí se mi, jak je zpracovaná.

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 28.01.11 20:55

SUPER !!!
zrovna nedávno jsem hledala lunární kalendář a pořádný nenašla, tohle je fakt pěkně uspořádané :potlesk:
 DÍKY

Vesna006
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 30.01.11 18:56

Chuanitko, počkej si až bude Lev a Panna - 17.2.-20.2. ;)
Já si takhle nechávám stříhat vlasy 10 let - a kadeřnice spíše šílí, jak je mám pevné a husté, i když hodně jemné :palec:
Ju, stránky jsou to pěkně zpracované :) Dnes už je vše na netu. Škoda že už Střelec končí - tyhle tři dny byly pro boj s celulitidou jako stvořené :dance:

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 30.01.11 22:22

Vesno, právě čekám a nemůžu se dočkat :lol: Vymyslela jsem si stříhání, když byl Měsíc ve Vahách, takže musím čekat dlouho :think: :D

Kdy je dobré začít se cvičením, aby mi to vydrželo?

MMartina1
Závislačka 3513 příspěvků 30.01.11 22:30

ano, umyla jsem si vlasy podle lunárního kalendáře a fakt vydržely. Normálně je mám zmaštěné třetí den ráno a teď nic. Super. Akorát kdyby ty intervaly nebyly tak dlouhé. :lol: . Stejně tak jsem větrala byt, fakt to má něco do sebe. :pankac:

KalinkaIvča
Závislačka 4308 příspěvků 31.01.11 00:09

Ahoj :mavam:

Taky jsem příznivcem Měsíce a jeho vlivu :-D

Dřív jsem se řídila Lunou hodně, pak se to nějak vytratilo, ale zase se přibližuju čím dál víc … přestala jsem kojit a vrátila jsem se k půstu o úplňku a postupně chci přidat další.

Taky jsem hledala kde se hezky zorientovat, a hlavně dopředu, on line jen na aktuální den mě neuspokojí, nemám čas hned ráno zasednout k pc a hledat info, tak dííííky moc za odkaz :kytka: … to je to co jsem potřebovala :pankac:

Se cvičením podle Luny zkušenost nemám :wink:

Zatím :mavam:

PS: Zítra si teda vytrhám obočí a zjistila jsem, že jsem nás blbě objednala k zubařovi, no co už :think:

Edit: Tak dneska teda už - to obočí :-D

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 31.01.11 08:52

Jojo já taky zjistila, že zubní kámen jsem u zubařky odstranila předčasně. Ale dnes jsem si už vytrhala nechtěné chloupky a pokud se k tomu dostanu, tak se vrhnu na veškerý vodní kámen v domácnosti :-D

KalinkaIvča
Závislačka 4308 příspěvků 31.01.11 10:01

Hezké ráno, tak jsem si nakoupila zeleninu, ale udělám pořádnou polévku, když se má jíst upravená dneska. Aspoň nemusím řešit co vařit :lol:

A odpoledne ze školky se vrhnu na to obočí, nohy jsou ještě dobrý, ale když to stihnu, večer přejedu :lol:
Do vodního kamene se mi moc nechce, ale baterie aspoň přejedu a naleju troch octa do pračky a do záchodu :wink:

Všimly jste si nějakých vlivů fází Měsíce na sebe?
Musím říct, že ochlupení jednoznačné - někdy roste hned, jindy vydrží nohy dlouho hladké, když se holí tak jak mají, jsou pak chloupky oslabené a jemnější.
Zadržování vody v těle taky na sobě pozoruju, tam teda vstupuje do hry ještě cyklus menstruační.
Mytí vlasů - někdy vydrží dlouho pěkné, jindy se hned zmastí, taky podle fází. a jistě by se toho našlo mnohem víc …

Co Vaše zkušenosti?

Ahoj I.

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 02.02.11 20:41

Tak dneska přesně jak píšou, lýtka mám jak v ohni a to ani žádné pořádné křečáky nemám, spíš jen náznak.
Udělala jsem si dneska kopřivový čaj a větrala byt :-)

KalinkaIvča
Závislačka 4308 příspěvků 03.02.11 22:04

Taky lýtka cítím, tíhu v nich, i manžel říkal, že v práci nemohl dostát … teď popíjím kopřivový čaj (mmch, mi moc chutná) a za chvilku zalehnout . Jen ten půst jsem nějak nezvládla :think: :wink:

Lena F.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.11 18:36

Příspěvek upraven 06.02.11 v 23:46

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >