Má někdo zkušenosti s úplným odstraněním menisku v koleni

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.10.21 23:42

Ma někdo zkušenosti s úplném odstranění menisku v koleni

Dobrý den, jsem měsíc po operaci kolene, bohužel nevím co čekat dál..má někdo zkušenosti s úplném odstranění menisku v koleni?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5.10.21 20:16

Ahoj, já mám v podstatě 90% pryč. Bolelo to jako čert. Snad 3 měsíce. 3 měsíce jsem měla berle a úplně se vyecila za rok, kdybych začala posilovat stehno, tak i dřív, ale hrozně jsem se bála, že si ublížím. Měla jsem velkou svalovou atrofii a tím kulhala. Bylo mi 32. Teď už je to úplně oka. Sednu si i na paty. Přešla jsem vysoké Tatry s 16kg baglem. Je to 2, 5roku od operace. Co to bude zhojene, tak začít cvičit, co to půjde. Good luck.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 08:02

Já mám 90procent také pryč. Bolelo to dlouho a asi ještě dva roky se to umělo uvolnit i když jsem blbě šlápla… Teď je to 4 roky a ťuk ťuk dobrý.. Je mi 24 let a mám jedno dítě. Měla jsem to z profesionálního fotbalu po 15 ti letech.. Jde to. Nyní žijeme aktivně a ani dlouhé túry nedělají problém ale sport už nedávám.. Uvolňuje se to.. A propadava. Přitom mě operovali na klinice přímo na tohle určené soukromé… Akorát jím kolagen radši občas a vápník. :) každý to má jinak trochu. Nicméně vrátit se s tím do normálního života bez vrcholového sportu jde.

Příspěvek upraven 06.10.21 v 08:23

• Citovat
  • Nahlásit
6.10.21 08:20

Mam v obou kolenech po profi sportu. Cca ctvrt roku jsem to citila a noha me trochu bolela pri urcitych polohach. Je teda pravda ze mam prah bolesti nejspis posunuty (nevedela jsem ani o tahani drenu-kolena, kotniky, rameno). Od te doby uz je to ok. Jeste jsem nejakou dobu pokracovala ve sportu. Ted aktivni zivotni styl (kolo, inline, tury, lyze, snowboard), takze myslim, ze jim davam celkem zabrat a vse ok.
Jim Alavis (ted teda vysazen kvuli tehotenstvi) a kolagen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
10.10.21 18:19

Zdravím, mě čeká za měsíc artroskopie. V červnu jsem se bouchla do kolene, ale po třech týdnech nakonec ok, léto jsem měla dost aktivní. Pak výšlap a zpátky jsem se vracela s tupou bolestí. Nohy bolely v klidu, pak se mi začalo to koleno, do kterého jsem se předtím bouchla, zasekávat a tak nějak vyklouzavat zboku, kde to i bolelo. Bolest tupá, mírná, otok žádný. Někdy to nebolí vůbec. Prý meniskus, ale doktor mi dělal jen sono. Mám obavy z artrózy po operaci. Máte s tím některá po letech problém? Zvažuju proto i náhradu menisku.
A taky se bojím, že do mě doktor třeba bude vrtat zbytečně a já budu mít nakonec meniskus v cajku :mrgreen: Stalo se to někomu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 18:03

Jde o artrózu?

Dobrý den neumím založit novou diskuzi
Chtěla bych se zeptat jestli se může jednat o artrózu
Mám bolesti v koleni celý den trvá to nějaký ten pátek není úplná bolest ale vím že to " koleno tam je" jestli mi rozumíte, bolest je při dřepu nemůžu se zvednout bez toho aniž bych se neopřela o něco, vpraci stojím takže po cca 4 hodinách me to začne bolet kolikrát když jdu tak mi to koleno sjede myslíte že jde o artrózu děkuji moc za odpověď samozřejmě jsi stim dojdu k doktorovi ale nechci zbytečně plasit děkuji moc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat