Reklama

Má v telefonu čísla na prostitutky!

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adel18
Stálice 54 příspěvků 25.01.17 21:14
Má v telefonu čísla na prostitutky!

Ahoj… právě se stalo něco, co nemůžu vydýchat a nemám to komu říct… Manželovi je 30 let, máme pěkný vztah, chceme miminko. Je to člověk s obrovským srdcem což je prostě očividné z toho jak se chová, já jsem nepotkala lepšího člověka… No, a já mám nový telefon a dohodli jsme se, že mu ten svůj „starý“ nechám. Mám i novou sim kartu, a abych si mohla poslat svá data do nového telefonu, nechala jsem si starou sim kartu ve starém telefonu… po přenosu dat jsem vše smazala a uvedla do továrního nastavení. Pak jsme si sedli a dohodli jsme se, že zatím bude ještě používat dnes svůj starý telefon a zítra to vyměníme, a já mu zatím dnes večer nainstaluji do telefonu jeho aplikace. Tak se přihlásil přes google účet, protože to telefon vyžadoval a já začala vesele instalovat. Samozřejmě bez přihlášení se žádná aplikace s jeho účtem přímo nespojí, takže žádný problém. Já jsem ještě v mezi době, kdy se to instalovalo, rychle otevřela galerie, kontakty a zprávy abych se přesvědčila, že tam nic moje nezůstalo. Samozřejmě to bylo prázdné ale kontakty se tam objevili jeho! nechápu jak, když svou sim kartu nevložil… nicméně hned jako první jsem viděla list holek začínající Annonce, pak jméno, věk a část prahy. říkala jsem si sakra to je divný… myslela jsem, že annonce je realitka… tak roluju dál a našla jsem ještě pod P asi 30 holek začínající Privát, jméno a poznámka například pěkný pěkný zadek… tak jsem si ty telefonní čísla zadala do google a samozřejmě mi to našlo hromadu prostitutek!!! Udělalo se mi špatně… já to nechápu.. nedává mi to smysl. Když byl v praze čerstvě, vyprávěl mi, jak pracoval pro jeden nejmenovaný „bordel“ a sháněl jim klienty v ulicích prahy. prý viděl nahý ženský každý den a přijde mu to už tak normální, že se nad tím ani nepozastaví (v negativním slova smyslu). Měl samé dlouhodobé vztahy, je to krásnej chlap, velmi rozumnej, se smyslem pro rodinu, nechodí na párty, nepije, a je pracovně tak vytíženej a vyčerpanej že by mě ani nenapadlo, že by mohl jít někam za prostitutkou… a hlavně ON! vždycky když jsme se na tohle téma bavili, tak hrozně ty lidi soudil, vždycky řekl, že by v životě za sex neplatil, že to je pod jeho úroveň. navíc ani není nijak sexuálně založenej. vždycky mě obviňoval když jsme třeba spolu týden nespali, že se uspokojím sama, hrozně mu to vadí, prý sex není jídlo a nemám být na tom závislá, že on vydrží bez sexu půl roku a nijak mu to nepřijde. Prostě pro něj to nikdy nebyla důležitá věc. Ano, je pro něj důležité, aby ve vztahu sex dobře fungoval, ale není to pro něj něco, o čem by přemýšlel a co by řešil… a upřímně já si fakt neumim představit, že by tohle hrál! netuším, kde by na to mohl brát čas. dost času trávíme spolu, kromě práce nestíhá nic, o víkendu jsme spolu doma. na druhou stranu má takovou práci, kde může vzít telefon kdykoliv a je sám (pracuje 100% sám) a i kdyby náhodou ne, tak zavolá za minutu nazpět. jo, párkrát mi telefon několikrát zavěsil a zpátky nevolal což mi bylo divný, navíc já mu nikdy nevolám jen tak bezdůvodně takže ví, že to muselo být důležité… sakra mě to nedává vůbec smysl! je mi špatně… doufala jsem, že by to mohli být holky z té jeho předchozí práce, ale vždyt je to už 8 let zpátky, a navíc google mi našel výsledky a ty inzeráty byly aktuální… já prostě… nevim co mám dělat. tohle mu nemůžu říct…kdyby někam často mizel a bylo by mi to nápadné tak jo, ale… prostě to nechápu. prosím poraďte mi něco…

chci doplnit jednu věc - nedává mi to smysl ani tím, že vždycky se snažil šetřit peníze. Má peněz dost, ale když si jde třeba koupit boty, ví, že za ně nechce dát víc jak 1500. Telefony si kupuje spíš z druhé ruky nebo levnější, aby nerozhazoval peníze zbytečně. on na to má, ale před tím, než peníze utratí, si to vždycky 8× rozmyslí. Já nevěřím tomu, že by nějak pravidelně vyhodil 1500 za půl hodiny sexu, mě to nedává smysl…

Příspěvek upraven 25.01.17 v 21:21

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »

Reklama

Reakce:

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 21:18

Čísla se mu tam stáhla z toho google účtu. Měl je spojené s tím, ne se sim kartou. Podle mě ti nic jiného, než si s ním promluvit, nezbývá. Situace je to hodně škaredá, úplně tě chápu, ale bohužel ti to musí vysvětlit on :nevim:.

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 25.01.17 21:19

Já bych to nevydržela uhodila na nej :nevim:

Ou
Závislačka 4997 příspěvků 25.01.17 21:21

No nezbude vám, než si o tom promluvit a je možné, že vás výsledek nepotěší.

Nejspíš to pro něj bude forma uvolnění, vyčištění si hlavy, něco daleko jednoduššího než sex s partnerkou které si váží.

Problém je v tom, že pokud to tak skutečně je a vy se domluvíte, že už s tím přestane, tak to nebude vůbec jednoduché. Návyk, který je zakončený orgasmem se opravdu těžko mění a dá to sakra sílu vůle a vnitřní motivaci.

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 21:21

A nemůžou být starý ještě když pracoval pro bordel?

adel18
Stálice 54 příspěvků 25.01.17 21:24

@Ou a to je další vtipná věc! říká, že nenávidí mít orgasmus, že ho to unavuje a vysiluje. Pokud nemáme snažící týden, tak má orgasmus opravdu jednou za týden, jednou za 14 dní, a je z toho nešťastný. že to má takhle, mi řekl ještě před tím, než jsme spolu začali spát. prý je štastný když uspokojí mě. Prostě znám milion jeho tajemství ale tohle mi fakt hlava nebere. dala bych ruku do ohně za to, že tohle by neudělal… jenže… nechápu to

Ukulina
Extra třída :D 14388 příspěvků 25.01.17 21:24

Je mi to líto. Jen poznámka - argument, že kvůli množství práce by to nemohl stíhat, je opravdu nesmysl. Práce je, myslím si, ta nejčastější výmluva. :(

adel18
Stálice 54 příspěvků 25.01.17 21:25

@ka2ka to jsem doufala, jenže to je 8 let zpátky. a on tam má kontakty jako „Privát Lenka 22“ a když si rozkliknu její inzerát, tak je jí opravdu 22. vždy ten věk sedí takže to musí být nová čísla

elle21
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 25.01.17 21:25

To teda nevím jak se ti tam ti čísla načetly, když tam neměl sim…se ho narovinu zeptej, jinak se budeš akorát užírat..

Laurasie
Povídálka 23 příspěvků 25.01.17 21:25

Pises o něm krásně, určitě se dlouho znáte, sama musis vedet jaký doopravdy je a pokud ti to nedává smysl, tak mu to musíš říct co se stalo a zeptat se ho na to

Ou
Závislačka 4997 příspěvků 25.01.17 21:26

A zajděte na testy na pohlavní choroby, chlamydie mohou být nejprve dlouho bezpříznakové a pak začnou škodit.

Klopotkova
Kelišová 7300 příspěvků 25.01.17 21:27
@ka2ka píše:
A nemůžou být starý ještě když pracoval pro bordel?

Tvá hláška mě dostala. :lol: :lol:

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 21:27
@elle21 píše:
To teda nevím jak se ti tam ti čísla načetly, když tam neměl sim…se ho narovinu zeptej, jinak se budeš akorát užírat..

Pokud měl ty kontakty spojené s google účtem, tak se uloží do kontaktů při přihlášení na ten účet, i bez simkarty. Taky to tak mám.

jasminium 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 21:27

Ahoj, ja si myslim, ze kdyz je tak skvely, tak to vypada jinak, nez to ve skutecnosti je..v googl uctu se sice ukladaji cisla, ale neaktualizuji se..ja tak nasla plno cisel, ktere jsem uz davno smazala..a pak se najednou objevily a ja mazala znova. Prisaham, faaaakt :nevim:..takze neboj, je urcite takovy, za jakeho ho mas :palec:..a kdyz predtim pro bordel pracoval, jsou ty kontakty pracovni, proto tak roztrizene ;)

elle21
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 25.01.17 21:29

Teď budu hnusná, ale nesouvisí ten nezájem o sex s tím, že už si užil jinde..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama